Předprodej byl ukončen

Letem muzikálovým světem
DIVADLO / Hudba

Letem muzikálovým světem

pátek 24.11.2023 od 19:00
Kinosál, Štěpánov

O akci

Letem muzikálovým světem

Po úspěšných pořadech Láskyplná opereta aneb opereta plná lásky, Operetní Féerie a Vánoce převážně nevážně jsme se rozhodli připravit pro vás hudební lahůdku složenou z výhradně muzikálových melodií s názvem LETEM MUZIKÁLOVÝM SVĚTEM.

Spojujícím tématem tohoto představení v krásné scéně a divadelních kostýmech je tentokrát cestování! Pomocí hudby se tak přeneseme do Londýna, Paříže, Maďarska, New Yorku či mezi indiány. Na své si tak přijde nejen milovníci hudby, ale i vášniví cestovatelé. Scénky a hudební čísla ze slavných muzikálů jako je My fair lady, Bídníci, West Side Story či Divotvorný hrnec jsou okořeněny nápaditými choreografiemi. Během představení zazní následující skladby:

Kapička štěstí (Loewe Frederick, Lerner Alan Jay, Ornest Ota), Hlava mazaná (Schonberg Claude Michel, Lucchetti Mourou Jean-Claude Jos, Boublib Alain, Borovec Zdeněk), Totem Tom Tom (Friml Rudolf, Stothart Herbert, Harbach Otto, Hammerstein Oscar, Appelt Jiří), U nás doma (Lane Burton, Harburg E, Werich Jan, Voskovec Jiří), Ten, kdo nemá rád (Lane Burton, Harburg E, Werich Jan, Voskovec Jiří), Divotvorný hrnec (Lane Burton, Harburg E, Werich Jan, Voskovec Jiří), Jsou chvíle (Herman Jerry, Osolsobě Ivo, Kozák Alexandr), Dobrou noc (Petr Zdeněk, Dvořák Vladimír), Píseň pro Kristinku (Petr Zdeněk, Dvořák Vladimír), Co květů má háj (Friml Rudolf, Stothart Herbert, Harbach Otto, Hammerstein Oscar, Appelt Jiří), Rose Marie (Friml Rudolf, Stothart Herbert, Harbach Otto, Hammerstein Oscar, Appelt Jiří)

 

Hrají a zpívají:
Michaela Dvořáková, Petra Zindler, Jindřich Suk, Ivo Melkus a Jan Vaculík j.h.
Klavírní doprovod: Lucie Kaucká
Scénář a režie: Ivo Melkus
Pohybová spolupráce: Markéta Šimčíková 

Více informací

https://www.bubblemusic.cz/

Pořadatel