Předprodej byl ukončen

Gabriela Vermelho & GaRe
KONCERT / Hudba – Ambient, Experimentální, Jazz

Gabriela Vermelho & GaRe

neděle 26.11.2023 od 17:00
Pod Zeleným dubem, Bohumín

O akci

Gabriela Vermelho je neběžnou osobností naší hudební a divadelní scény. Je současně zpěvačkou, houslistkou, violistkou, hráčkou na kvinton, skladatelkou a herečkou, působí v oblasti klasické hudby, muzikálu, jazzu a rockové alternativy. Je členkou Talichovy komorní filharmonie, primariem kvarteta Gadrew Way, spolupracovala se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Komorním orchestrem Pavla Haase, Orchestrem Berg, Kaprálová Quartetem, Heroldovým kvartetem, Orchestrem Gustava Broma, skupinou Čechomor atd. Hraje, zpívá a tvoří v kapelách Maraca a Zimbova, vystupuje společně s Epoque Quartetem a Petrem Wajsarem ve sdružení EWave.
Hudební seskupení GaRe se věnuje autorské tvorbě a zhudebňuje převážně texty českých básníků nebo přímo Gabriely. Jejich hudba - i když na pomezí všech źánrů, nejvíce může připomínat hudbu legendární dvojice Kurta Weilla a Bertolta Brechta, tedy magický kabaret a zároveň připomíná zasněnou, do šansonového hávu zahalenou Paříž. Je to ochutnávka všech písničkových stylů a dokonalé hry všech členů kapely.
GaRe stabilně hraje v obsazení - Gabriela Vermelho - zpěv a kvinton, Jakub Jedlinský - akordeon, Matěj Štěpánek - violoncello a Michael Nosek - bicí.

Vystupující

Gabriela Vermelho (CZ) – web