Travesti revue Techtle Mechtle - Újezd u Brna
DIVADLO / KONCERT / Burlesque / Kabaret / Hudba – Pop

Travesti revue Techtle Mechtle - Újezd u Brna

pátek 3. listopadu od 17:00
Kulturní dům Rychta, Újezd u Brna
Vstupenky
Cena 420
prodej do 3. listopadu

O akci

Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show DOKUD NÁS SMRT NEROZDĚLÍ do Újezdu u Brna!

"V dobrém i ve zlém, dokudnás smrt nerozdělí..." Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z Vás. Ti odvážnější i vícekrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30 letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba.


Divadelní show, ve které se místy budete cítit jako u Vás doma v obýváku, míří do našeho města. Muzikálovo-taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život.


Skupina Techtle Mechtle připravuje každý rok nové představení, které je vždy jejich vlastní tvorbou, a to od návrhu kostýmů, výpravné jevištní scény, paruk, dekorací až po samotný scénář celého představení. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za Vámi!


Show této skupiny ve většině měst bývá vyprodána i několik měsíců dopředu a za poslední roky se těší na poli české divadelní scény stále větší oblibě.
Více na: techtle mechtle revue / www.techtlemechtlerevue.cz

Více informací

www.techtlemechtlerevue.cz