Muzikálový koncert Ústí nad Orlicí
DIVADLO / KONCERT / Představení – Muzikál / Hudba

Muzikálový koncert Ústí nad Orlicí

čtvrtek 19. října od 19:00
Roškotovo divadlo, Ústí nad Orlicí
Vstupenky
Cena 290
prodej do 19. října

O akci

Nádherné melodie z muzikálů DRACULA | Monte Cristo | BÍDNÍCI | Jekyll & Hyde | BARON PRÁŠIL | Romeo a Julie na ledě

s brilantními texty Zdeňka Borovce, Jarka Nohavici, Adama Nováka i Petra Markova zazní v podání našeho koncertního tria:

Martin RADA | Klára JELÍNKOVÁ | Jiří PEK

v sále ROŠKOTOVA DIVADLA Ústí nad Orlicí 

Předprodej zajišťuje i www.klubcentrum.cz, tel. 735 746 521

Těšíme se na KAŽDÉHO Z VÁS  

Více informací

Jiří PEK studoval zpěv na pardubické konzervatoři, dále se zdokonaloval soukromými hodinami od sólisty Státní opery a pedagoga AMU, pana Romana Janála a od roku 2021 je studentem muzikálových lekcí Daniela HŮLKY. 

Ve svých začátcích vyhrál pěveckou TV soutěž Rozjezdy pro hvězdy, DO-RE-MI a Caruso Show. Zpíval na charitativních koncertech Davida Novotného (Muž roku / Večer pro dobrou věc). V rolích Javerta, Draculy a Monte Crista účinkoval v muzikálovém turné Pocta muzikálovým libretům Zdeňka Borovce. Za časů covidových lockdownů zpíval na charitativních koncertech Petra Tomečka po boku Bohuše Matuše, Kateřiny Brožové, Bohouše Josefa, Daniela Hůlky, Jiřího Březíka aj. 

Je autorem textu připravovaného muzikálu ONĚGIN a manažerem hudebního skladatele a zpěváka JIŘÍHO BŘEZÍKA (autor hitů Naprosto nezbytné, Za každou chvíli s tebou platím / zpěvák většiny epizod TV pořadu Máme rádi Česko,...)

Klára Jelínková studovala herectví na Pražské konzervatoři a zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka. V epizodách TV seriálu Ulice jste ji vítali jako Sabinu Šámalovou.  Od roku 2015 účinkuje v muzikálech Děti ráje, Mefisto, Sugar, Voda nad Vodou. V muzikálu TARZAN, jehož autorem hudby je Phil Collins,  hraje dokonce hlavní roli Jane - půvabné mladé botaničky, do které se Tarzan zamiluje. 

Působí jako vokalistka doprovodné kapely Jakuba Smolíka,  účinkovala na koncertech s orchestrem Karla Vlacha. V rámci tzv. off stage zpívala sbory i v muzikálech Tř oříšky pro Popelku, Rocky, Čarodějka, Bránický zázrak.

Věnuje se individuální výuce zpěvu pro začátečníky i pokročilé a koncertuje zejména v létě v zahraničí. 

Martin Rada je profesionální klavírista, korepetitor a pedagog Pražské konzervatoře. Jeho repertoár je nepředstavitelně rozsáhlý od vážné hudby přes muzikálové písně až po současnou populární hudbu z repertoáru předních českých interpretů. Na klavír doprovází i sólové koncerty Daniela Hůlky, Báry Basikové aj.