Předprodej byl ukončen

Naboso, Štěpánka Černá s kapelou
KONCERT / Hudba – Folk / Country, Funk / Soul, Jazz

Naboso, Štěpánka Černá s kapelou

úterý 17. října od 19:30
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha

O akci

Kapela Naboso je parta muzikantů a přátel, kterou spojuje nejen předchozí studium konzervatoře, ale především láska ke společnému tvoření, vyjádření skrze hudbu a její sdílení s publikem. Jejich hudba v sobě nese prvky alternativního folku, šansonu ale i funky, jazzu či blues. Kapela zhudebňujě (kromě vlastních textů) básně Václava Hraběte, Jana Skácela a dalších českých autorů. 

Naboso tvoří: Veronika Spiegelová (zpěv), Denisa Blaha (klavír/vokály), Matouš Hron (kytara/vokály), Matěj Růžička (baskytara) a Libor Cejnar (bicí). 

- - -

Štěpánka Černá o sobě říká: "Zpívám a tvořím písničky. Něžné, melancholické, radostné i humorné. Vnímám je jako možnost zaznamenat prožité momenty, situace, období a pocity a poslat do světa nějakou zprávu, často útěchu. 

V roce 2021 jsem vyslala první singl Dívenka za sklem (prod. Michal Štefek, klavír Denisa Blaha). Současně tvořím další písně a sním o vydání alba.

Velkou podporou je mi celá kapela ve složení Bára Härtingová (klavír), Karel Ďásek (kytara), Michal Štefek (baskytara/kontrabas) a Petr Heřman (bicí), která skladby dotváří svým umem a sahá při tom do vícero žánrů (pop, jazz, funky, blues,…)"
 

Vystupující

Naboso Band (CZ) – web / fb

Pořadatel

Kaštan - Scéna Unijazzu