koncert: ivy z x Fæ Bestia
KONCERT / Hudba – Elektronika, Experimentální, Pop

koncert: ivy z x Fæ Bestia

pátek 1. prosince od 19:00
Co.Labs, Brno
Vstupenky
Cena 100
prodej do 1. prosince

O akci

ivy z
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

Pod jménem ivy z se skrývá sólový projekt Lenky Zbořilové z dreampopových Billow. Debutovala  v roce 2021 experimentální nahrávkou Under a Red Moon, která vznikala na prostoru 16 týdnů, kdy každý týden byla napsána či dodělána jedna písnička. Na nahrávce se tak objevují skladby  inspirované slowcorem, lo-fi folkem nebo třeba weird popem a s podobnou rozmanitostí přistupuje  i k živému hraní. 

V únoru 2023 vyšlo její o poznání temnější album Let Yours Be the Last Burning Heart na ostravském labelu Korobushka records. Na desce se produkčně a částečně i skladatelsky podílel Jakub Zbořil (Billow, Strangers in the City).

Autor fotografie: Marek Reinoha

 

https://ivyzbo.bandcamp.com/album/let-yours-be-the-last-burning-heart

https://www.facebook.com/ivyzbo 

https://www.youtube.com/watch?v=S5B4mYlhKG0

 

 

Fæ Bestia
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

Pod pseudonymem Fæ Bestia se skrývá pražská zpěvačka a producentka Josefína Trantinová, jejíž multižánrový elektronický projekt vznikl během první vlny pandemie. Od té doby následovalo hned několik singlů či EP COSA DIABOLICA, aby v letošním roce konečně došlo na dlouhohrající nahrávku. Album ALEGORIE vnímá jeho autorka jako most mezi snem a realitou, každá z osmi písní je dedikovaná určité bytosti, ať už bájné, fiktivní nebo kultovní. Jejich prostřednictvím má posluchač možnost nahlédnout do jiných světů, emocí, či tělesných podob. Omamné, potemnělé melodie, tribální beaty, éterické vokály a spousta swagu!

 

https://faebestia.bandcamp.com/

 

#podporyženvuměnínenínikdydost

 

Koncert je finančně podořen Ministerstvem kultury ČR a Státním fondem kultury ČR.