Předprodej byl ukončen

Sirens of Metal
KONCERT / Hudba – Metal

Sirens of Metal

pátek 13.10.2023 od 20:00
Willax Klub HEINEKEN, Mladá Boleslav

O akci

20:00 Otevření

21:00 Wishmasters

22:00 Surma

23:00 Honoris Causa

Více informací

Koncert tří metalových kapel s ženskými frontmankami. Tři kapely a tři svůdne hlasy metalových sirén vás budou celý večer pokoušet zapomenout na šedou realitu běžného života a poddat se melodickému metalu, který vás chytí za srdce.

Wishmasters na čele s frontmankou česko-italského původu Shirley Tracanna otevřou večer energickým symfonickým metalem. Kapela je na české symphonic-metalové scéně řadí již několik let mezi nejznámější kapely. Typické jsou pro jejich muziku propracované orchestrální aranže zkombinované s prvky moderní elektronické hudby podbarvené elektrickou kytarou a koloraturním sopránem opravdové metalové sirény.

Jako další vystupí melodic metalová kapela Surma zpěvačky Viktorie Surmové, která studovala klasický zpěv na konzervatoři v Praze i Zwolle v Nizozemsku. Origilání tvorba kapely se nese v duchu symphonic, progressive a heavy metalu s výrazným ženským vokálem. Čeká na vás energická exploze další sirény metalu. 

Večer uzavře mezinárodní kapela Honoris Causa, která má za svou krátkou dobu existence již na kontě první EP Reaching for Darkness ve stylu old school gothic metal a chystá vydání nového o hodně drsnějšího alba s prvkami melodic death metalu . Čtyři divoši z různých koutů světa (Itálie, Finsko, Maďarsko a Chille) se zpěvačkou LucyAnnou původně ze Slovenska přinesou chytlavé melodie a skvělou show, kterou si nesmíte nechat ujít. 

 

Pořadatel