Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck
KONCERT / Hudba – Metal

Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck

pátek 8. prosince od 19:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
Cena 490
prodej do 7. prosince

O akci

Na konec roku chystáme nekompromisní hudební smršt !

Příjíždí Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures a Warfuck, kteří vystoupí naživo v Rock Café Southock Jablunkov ! 

Rotten Sound : jsou finskou grindcore legendou, která se zformovala v roce 1993. Po celá léta získali ohromnou fanouškovskou základnu díky svému bezbřehému nasazení a nekompromisnímu zvuku. Kapela se stala synonymem pro brutální a razantní grindcore! Kapela take přijednom oslaví 30 let tažení na Grindcore scéně, tohle si nejde nechat ujít ! 

Gutalax : je česká grindcoreová kapela, která byla založena v roce 2009.  Kapela je známá svým energickým a divokým živým vystoupením, které často zahrnuje ...... každý kdo byl ví co .. kdo ne at se nechá překvapit :) 

ČAD je hudební skupina ze Slovenska. Vznikla v roce 1994. V současnosti ji tvoří Pišta Vandal, Basia Noiseovna a Valér Tornád. Na svém kontě mají alba s názvy "Psia Krv," "Súkromná vojna," "Ťažký kov," "Čertova Kovadlina" a "Bastard." Jsou dvakrát držiteli prestižní hudební ceny na Slovensku, Radiohlavy, v kategorii Hard and Heavy.

Hudební kořeny ČADu jsou v punku, extrémním hardcore a metalu. Texty jsou výlučně v mateřském jazyce. Tematicky se dotýkají sociálních témat, temných stránek historie, zbojníctví, ale také osobní frustrace.

Horrible Creatures : Naše pozornost se nyní obrací k Horrible Creatures, silnému hudebnímu útvaru z Karlových Varů, kteří vám nabídnou  dávku nezkrotného death/thrash metalu. Připravte se na zvukový masakr, který se vám vryje do paměti. Horrible Creatures jsou připraveni naservírovat vám nekompromisní hudební smršť, která vás uchvátí od prvního taktu.

Warfuck :  je grindcoreová kapela složena ze dvou členů – založená v roce 2011  původem z Lyonu ve Francii. 
Kapela se vyznačuje nekompromisními, vysokorychlostními blast-beaty, intenzivními hardcore breakdown pasážemi - představte si mix ohnivé rychlosti, headbangingových riffů a precizních bici - TO JSOU WARFUCK ! 🤘

Rotten Sound ( FIN )
Guatalax (CZ)
Čad (SK)
Horrible Creatures (CZ)
Warfuck (FR)

 

www.rokac.cz/program 

Vystupující

Rotten Sound (FI) – web Gutalax (CZ) – fb Čad (SK) – fb Horrible Creatures (CZ) – fb

Více informací

www.rokac.cz/galerie-club