Zpátky do budoucnosti - DRAG SHOW
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret / Hudba – Pop / Komunita / Hnutí / Stand-up / Talk show / Tanec

Zpátky do budoucnosti - DRAG SHOW

sobota 20.1.2024 od 18:30
Kino Hvězda, Kamenický Šenov
Vstupenky
Cena 250
prodej do 20.1.2024
do zdražení 20 dní

O akci

Rádi bychom vás srdečně pozvali na nezapomenutelný večer plný elegance, umění a extravagance! Připravili jsme pro vás nejvíce očekávanou travesti/drag show v našem městě, která vás zaručeně okouzlí.

Naši talentovaní performeři předvedou úžasné proměny a umělecká čísla, které Vás přenesou do světa krásy a excentričnosti. Očekávejte ohromující kostýmy, vynikající hudbu a skvělé výkony, které vás rozesmějí, zaujmou a nadchnou.

Můžete se těšit na:

  • Divoké transformace: Uvidíte nejlepší travesti performery z naší republiky, kteří se promění do ikonických postav a předvedou vám své umění proměny.

  • Taneční extravaganza: Nenechte si ujít taneční vystoupení, která vás dostanou do rytmu a přenesou vás do světa, kde se vše stává možným.

  • Interakce s publikem: Bude to nejenom představení, ale i zábava, která zahrnuje přátelskou interakci s publikem.

  • Po akci i před akcí si budete moci vychutnat drinky na našem koktejlovém baru a s drinkem v ruce se setkat s účinkujícími.

Máme omezený počet míst, takže si rezervujte svoje lístky co nejdříve, abyste se mohli připojit k tomuto fantastickému večeru. Těšíme se na setkání s Vámi v krásném prostoru Kina Hvězda.