Moravské divadlo Olomouc - C. Goldoni: Sluha dvou pánů
úterý 28. 11. 2023 od 19:00Kulturní centrum, Česká Třebová
Předprodej byl ukončen
V Benátkách se v rodině Bisognosi schyluje k svatbě. Oboustranně výhodné zásnuby Pantalonovy dcery Clarice a syna doktora Lombardiho Silvia však svým příjezdem nečekaně překazí muž, kterému Pantalone Clarici zaslíbil dřív a který přišel vznést svůj nárok, ačkoli by měl být nade vší pochybnost mrtvý. Do toho se ve stejném hostinci ubytuje Florindo Aretusi, který onoho Turiňana zabil, a je na útěku. A oba mají jednoho sluhu, který se právě rozhodl, že sloužit dvěma pánům najednou prostě dokáže.
Jestli se mu to podaří a jestli je možné dodržet jedno slovo dané dvěma mužům se přesvědčíte ve hře plné záměn a nedorozumění, vtipných situačních kotrmelců a „lazzi“.
Hrají: R. Vencl, V. Nováková, J. Ťoupalík, L. Červenka…
Režie: Nikolaj Pavlov Penev
Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji na www.kcct.cz, v Městském muzeu (Klácelova 11), v kanceláři Kulturního centra (Nádražní 397) a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Chvilky naděje - 20. května od 17:00, Malá scéna, Česká Třebová
Divadlo Sympatie Ostrava - Byla jednou koťata - 21. září od 15:00, Malá scéna, Česká Třebová
Milan Kňažko & Story - 7. října od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Varieté Krhut - 14. října od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
SDO Šlegl Němčice: LEHKÁ BARBORA - ANEB DÍRY V EIDAMU - 22. listopadu od 19:00, Malá scéna, Česká Třebová
PS: Iveta - 25. listopadu od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Minipárty s Karlem Šípem - 17. prosince od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
KAFE U OSMANYHO - 26.1.2026 od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová