Předprodej byl ukončen

Queer Open Stage: Ninth Edition
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret / Představení / Stand-up / Talk show / Tanec

Queer Open Stage: Ninth Edition

sobota 25.11.2023 od 20:00
Anime Coffee And Secondhand Bar, Praha

O akci

Queer Open Stage je zpět!
The Queer Open Stage is back!

Po menší pauze se vracíme s devátou edicí naší Open Stage show, tentokrát v novém prostoru a samozřejmě se zbrusu novým performerským obsazením!
After a short break, we are returing with the ninth edition of our Open Stage show, this time at a new venue and of course with a brand new performer cast!

KDY / WHEN: 25. 11. 2023
KDE / WHERE: Anime Coffee & Secondhand Bar, Čelakovského sady 2, 110 00 Nové Město

VSTUPENKY / TICKETS: 
-200 CZK online
-250 CZK na místě v hotovosti / cash at the door
-------------------------------------
CAST:
Acid Annie
Anarkali
Artix Khatartix
Kassie di Wain
Klitooria
Mara del G
Moderuje / Hosted by: Grozna Sviňa
Bonus show: Melancholia Blackbile
-------------------------------------
Queer Open Stage od Blackbile Productions dává již od začátku 2022 příležitost queer a queer-friendly umělcům*kyním různých žánrů předvést svůj talent a dovednosti. Drag, Burlesque, Živý zpěv, Akrobacie a další - ať už se jedná o debutní vystoupení nováčků, nebo nový materiál zkušenějších vystupujících, zaručujeme skvělou zábavu a snažíme se vytvořit co nejvíc LGBTQ+ safe prostředí s nesrovnatelně přátelskou atmosférou.

Since the beginning of 2022, the Queer Open Stage by Blackbile Productions has been giving opportunities to queer and queer-friendly artists of diverse genres to showcase their talent and skills. Drag, Burlesque, Live singing, Acrobatics and more - whether it’s a newbie’s debut performance, or new material from more experienced performers, we guarantee you great entertainment, and do our most to create an LGBTQ+ safe space with an unmatched friendly atmosphere.

Na každém Blackbile Productions eventu najdete i náš stánek, takže si můžete domů odnést i nějaký merch, queer vlajku a podobně. 
Nově si na každé naší akci můžete koupit naše speciální tipping dolary a podpořit tak vystupující během jejich vystoupení ještě o něco víc!
Děkujeme vám za vaši podporu. ❤

At every Blackbile Productions event you can also visit our stall and take home some merchandise, queer flag and more.
Newly at each of our events, you can also purchase our special tipping dollars and show your appreciation for the performers during their shows even more!
Thank you for your support. ❤

-------------------------------------
V Anime Coffee lze na baru platit kartou i hotovostí. 
Na stánku bereme hotovost nebo platbu přes QR kód.
Do prostoru vede pár schodů, tedy s asistencí je přístupný i pro vozíčkáře.
Vstup na Queer Open Stage je 16+.

Anime Coffee takes card and cash payments at the bar. 
At the stall you can pay by cash or via QR code.
There are a few descending stairs into the venue, therefore it may be wheelchair accessible with assistance.
Entry to the Queer Open Stage is 16+.
-------------------------------------
Chceš taky zazářit na naší stagi a odstartovat svou performer kariéru, či si jen vyzkoušet, jaké to je? Vystupovat nechceš, ale láká tě dělat stage kitten, naučit se, co se odehrává v zákulisí, a vytvořit si konexe s lidmi z pražské scény? Nebo fotíš a chceš nasbírat cenné zkušenosti a zkusit si nafotit naši show? Tak neváhej vyplňit náš přihlašovací formulář a my se ti ozveme na naše nadcházející termíny!

Tempted to also shine on our stage and jumpstart your performer career, or just get a sense of what it's like? Maybe you don't want to perform, but would like to be a stage kitten, learn the behind the scenes stuff and build connections with people from the Prague scene? Or perhaps you're a photographer and would like to gain valuable experience taking photos at our show? Then don't hesitate and fill out our application form, and we'll be in touch for our upcoming dates!

FORMULÁŘ / FORM: https://docs.google.com/forms/d/1Ez08_0Gb9uiQU3HyVpLBoNWeRM_sFXB_eAlJoJNVQvA/edit
-------------------------------------
Blackbile Productions je trans-owned produkce eventů, queer shop a performerská agentura sídlící v Praze. Zakládáme si na vytváření bezpečných prostor jak pro publikum tak pro vystupující a na férových podmínkách pro všechny, kteří*ré se na vzniku našich shows podílí. Na našich eventech striktně odmítáme jakoukoliv diskriminaci a interpersonální drama - chceme s vámi sdílet příjemně strávený čas a dát vám možnost odreagovat se od reality všedního života, uvolnit se i navázat nová přátelství s dalšími lidmi z queer a performerské scény. 🌈

Více na blackbileproductions.com

Blackbile Productions is a trans-owned event production, queer shop and performer agency based in Prague. It is important to us to create safe spaces for the audiences and performers alike, and stand by fair conditions for everyone who participates in the production of our shows. We strictly do not tolerate any discrimination or interpersonal drama at our events. We want to share a fun time with you, give you the chance to unwind from the reality of everyday life, to relax and also make new friendships and connections with others from the queer and performer scene. 🌈

More at blackbileproductions.com

Další akce pořadatele

Blood Ball 2024 - 26. října od 20:00, PM Club, Praha

Queer Open Stage: 12th Edition - 7. září od 19:00, Klub Kotelna, Praha

Queer Open Stage: 13th Edition - 30. listopadu od 19:00, Klub Kotelna, Praha