Koncert DUO JAMAHA Pardubice
KONCERT / Hudba – Pop

Koncert DUO JAMAHA Pardubice

středa 13.3.2024 od 18:00
DK Dukla, Pardubice
Vstupenky
Cena 290 Zobrazit ceny
prodej do 13.3.2024

Sezení / zóna 1

Základní cena 290 Kč

Sezení / zóna 2

Základní cena 290 Kč

O akci

Zveme Vás na koncertní turné hudební skupiny DUO JAMAHA ,,Roztočíme to tour 2024”, kde zazní nejen novinky z nově připravovaného alba, ale i pecky ze stále aktuálního CD a nebudou chybět ani starší hity a šlágry, které znáte z TV Šlágr. Na koncertě kromě melodických temperamentních písní nechybí pravý záhorácký humor, Stand-up vystoupení jednoho z členů této skupiny zaručuje skvělou zábavu! Přijďte se odreagovat, zazpívat si a zažít super atmosféru, která je na každém tomto koncertním vystoupení! Těšíme se na Vás!

 

Hudební skupina má na kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů, dále ocenění pro více autorských písní v anketě „Zlatý šlágr“. Dále hudební skupina vydala v Německu singlové album s písničkou „Tanz mit mir heute Nacht" za kterou dostala ocenění německého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

 

Mají úspěšné hudební spolupráce v Čechách, na Slovensku a v Německu. S Martinem Dejdarem, mají nejen společnou píseň, ale také si společně zahráli ve filmu Muzzikanti. Další úspěšná spolupráce byla s Tomem Mandlem a Davide Mattiolim.

 

Délka koncertu 90 min., bez přestávky, začátek v 18:00 hodin.

Vystupující

Duo Jamaha (SK) – web

Více informací

Vstup do sálu bude zpřístupněn od 17:30 hodin.