Předprodej byl ukončen

Slast ⏆  Hello Marcel ⏆  Viah
KONCERT / Hudba – Elektronika

Slast ⏆ Hello Marcel ⏆ Viah

sobota 2. prosince od 19:00
Palác Akropolis, Praha

O akci

⏆ ⏆ ⏆ HELLO MARCEL

Píše se rok 2018 a kámoši Adam a Šmáca vydávají první album. S písní Bůček se hlásí do Startéru Rádia Wave a ještě netuší, co tím způsobí na české klubové a festivalové scéně. Přesto si navzájem slíbí, že do toho dají všechno a upřednostní projekt před čímkoliv jiným.

Nyní mají přes 135 koncertů pro veřejnost, 30 vydaných písní, 7 videoklipů a neutuchající chuť uvařit další párty. Mají shodný cíl a to vidět lidi tančit, smát se a společně si zazpívat.

 

⏆ ⏆ ⏆ VIAH

Viah je elektronický holčičí tandem. Experimentují se synťáky, které se jim zrovna dostanou pod ruku, zpívají a tančí. Budete pohlazení jemnými melodiemi dvojhlasů, a zároveň dostanete nakládačku tvrdých beatů. V jejich hudební tvorbě se silně odráží surovost pražských sídlišť, ve kterých Vi a Rosa vyrostly. Dvě introvertní duše s neukojitelnou vnitřní potřebou exhibicionismu. 

 

Je to duo, nebo jsou tři?

 

Přizvaly do projektu Tomáše Martínka aka TMA. Je to hudebník a multimediální programátor. Neustále se pohybujena okraji alternativní elektronické hudby s prvky a postupy klasických skladeb. Silným motivem jsou pro něj rezonující plochy, tlumené hluboké beaty, pulzující sub-bass. Ambienci dokreslují fragmenty nahrávek městského prostředí.

Afterparty:

⏆ ⏆ ⏆ Joshek

⏆ ⏆ ⏆ Princezna Víčko

Vystupující

Viah (CZ) – fb / bandcamp Hello Marcel (CZ) – fb Joshek (CZ) – soundcloud Ban Jarnet (CZ) – soundcloud