Od Bonda k Vánocům
KONCERT / Představení – Muzikál / Hudba – Blues, Jazz, Pop

Od Bonda k Vánocům

neděle 10. prosince od 17:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
Cena 200
konec prodeje 9 dní

O akci

Přijďte si s námi chvilku posedět a zaposlouchat se do známých melodií a skladeb  

Od Bonda k Vánocům.

Těšíme se na vás:

Maky (Markéta Kolářová): Jsem studentkou 3. ročníku Hudebně-dramatického oddělení na konzervatoři Brno. Herectví, zpěvu a tanci se věnuji od útlého věku a od mala vystupuji v Národním divadle Brno v různých operách a operetách. Vidět mě můžete například v opeře Kouzelná flétna v roli jednoho ze tří géniů. Zpěv je mou vášní. Od oper jsem se dostala k muzikálu, popu, jazzu a swingu. Stala jsem se finalistkou několika národních soutěží a především mezinárodní soutěže Sanremo Junior. V současné době se věnuji společenským tancům. A protože miluji předávání energie a dobré nálady, připravila jsem si pro vás tento koncert. 

Jáša (Jáchym Šíma): Jsem muzikálový herec a zpěvák, charakteristický svou pozitivní energií a hlasitým smíchem. V podstatě vše, co mě v životě naplňuje, dělám s láskou. Jsem čerstvým a úspěšným absolventem muzikálového herectví na JAMU. Od útlého dětství se věnuji zpěvu, který mě přivedl na cestu divadla. Díky empatii a specifickému smyslu pro humor hledám v obyčejných věcech vždy něco nového. Mezi mé oblíbené činnosti patří chůze na chůdách, tvorba audioknížek, imitace zvuků či osob nebo počítačové hry. Moje kódové označení je prosté: “JÁŠA” 

Kuba (Jakub Smekal): Na klavír hraji od svých 5 let. Od roku 2012 vystupuji na různých společenských akcích, jako jsou koncerty, plesy nebo vernisáže. Nyní studuji v maturitním ročníku na brněnské konzervatoři. Mezi mé největší dosavadní klavírní úspěchy patří 2 čestná uznání, jedna 3. cena z mezinárodní soutěže Pro Bohemia Ostrava a absolutní vítězství na soutěžní přehlídce pro klavírní dua Mládí a Bohuslav Martinů 2023, dále také vlastní koncertní projekt “Jakub a Tomáš Smekalovi ve vile Tugendhat 2023”. Mezi mé další zájmy patří step, divadlo, moderování, recitace, jazz, dirigování nebo skladba.

Maty (Matyáš Chochola): Již třetím rokem se uchazím o titul ,,herec" na brněnské konzervatoři. V mezičase  si krátím čas nějakou tou knihou, kávou, procházkou nebo i studiem nového cizího jazyku. No, a občas si i rád zamoderuju. Tentokrát spolu rozbalíme dárek od Bonda k Vánocům!

... a možná přijde i James :-).

Více informací

Realizační tým

Zpěv >> Markéta Kolářová, Jáchym Šíma

Hudební doprovod >> Jakub Smekal

Moderátor >> Matyáš Chochola

Produkce >> JZ