Předprodej byl ukončen

Dvě slova jako klíč - promítání filmu a beseda s tvůrci
KINO / PROJEKCE / KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / WORKSHOP / LEKCE / Film / Osobní rozvoj

Dvě slova jako klíč - promítání filmu a beseda s tvůrci

neděle 26.11.2023 od 18:00
Komunitní centrum Unitaria, Praha

O akci

Srdečně zveme na nedělní promítání a besedu s tvůrci filmu Josefem Formánkem (knižní předloha) a Danem Svátkem (režisér) za hudebního doprovodu Patrika Kee.

Přijďte posdílet a pohovořit o životě a otevřených tématech, v bezpečné a laskavé atmosféře s inspirativními osobnostmi, ponořit se do léčivé hudby.Přijďte si pro odpověď na otázku, jaká že jsou ta dvě klíčová slova, která mohou ovlivnit život každého z nás.

-------------------

Na několika kontinentech se odehrávají příběhy o vztahu rodičů a dětí, o osudu a o neznámých silách, které řídí naše kroky. Japonský byznysman se chce smířit s dcerou, kterou jako malou opustil, a vydává se s ní na cestu do Himalájí. Stejně jako on, i svobodná matka v Česku dostane záhadný dopis se zásadní zprávou. Malíř a vyléčený alkoholik potkává krásnou ženu a s ní i nečekanou možnost rodinného života. Spisovatel bere svého kamaráda a jejich vnitřní démony na výpravu do indonéské džungle. Kněz v New Yorku se musí vypořádat se zvláštními sny a na samotě kdesi na břehu Baltského moře čeká starý muž na návštěvu syna.

Každý z hrdinů stojí před zásadní změnou ve svém životě a jejich kroky mohou ovlivnit příběh toho druhého. Jejich samostatné cesty se začnou prolínat, a nakonec se spojí do jednoho velkého příběhu života.

 

Více informací

Datum: Neděle 26. 11. – 18:00 – 21:30 (doporučujeme přijít dříve, prostor bude přístupný od 17:30)

Sezení v sále je nečíslované.

Místo konání: Komunitní centrum Unitaria, Anenská 186/5, Praha 1 - Staré Město

Po promítání filmu bude následovat cca 90 minutová beseda s režisérem Danem Svátkem a autorem knižní předlohy Josefem Formánkem. Besedu a sdílení po filmu bude hudebně doprovázet Patrik Kee.

Akci organizuje: Peter Bartal https://www.peterbartal.cz/