Techtle mechtle show: Dokud nás smrt nerozdělí
SHOW / VYSTOUPENÍ / Představení / Hudba / Tanec / Jiné

Techtle mechtle show: Dokud nás smrt nerozdělí

sobota 9.3.2024 od 19:00
Městské kulturní centrum, Hulín
Vstupenky
Cena 430
prodej do 9.3.2024

O akci

MKC Hulín Vás srdečně zve na nejúspěšnější travesti show TECHTLE MECHTLE: Dokud nás smrt nerozdělí, která se uskuteční 9. března 2023 v 19:00 v sále Městského kulturního centra Hulín.

V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí... Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z Vás. Ti odvážnější i vícekrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30-ti letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba. Komedie, ve které se místy budete cítit jako u Vás doma v obýváku. Muzikálovo-taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za Vámi!

Prodej vstupenek v IC Hulín nebo online na Městské kulturní centrum Hulín - Městské kulturní centrum Hulín (mkchulin.cz).

Těšíme se na Vaši návštěvu,

Vystupující

Techtle Mechtle (CZ) – web