Předprodej byl ukončen

Hoochachos
KONCERT / Hudba – Hip-hop / Rap, Punk

Hoochachos

pátek 8.12.2023 od 20:00
Hanuman, Žďár nad Sázavou

O akci

Přijďte si pro nálož kvalitního českého hoo-hopu.
Netřeba nás představovat, ale pro jistotu. Jsme chlapecká hudební skupina, která funguje. Téměř. V tomto sdružení se sešli nejlepší rapeři, tanečníci a muzikanti maximálně z okresu Žďár nad Sázavou. Styl, jehož kořeny jsme v průběhu let obnažili, se nazývá hoo-hop a je skutečně jediným živým stylem, ze kterého se kdysi dávno oddělil dnes už viceméně mrtvý hip-hop. Jako zásadní a jediní protagonisté hoo-hopu hrdě neseme prapor a odkaz nás samotných.
Hoo-hop, tu divokou živoucí hopovou řeku najdeme hudebně přibližně přesně na pomezí kapel Public Enemy a Lunetic. Důraz klademe především na filozofický rozměr textů a netajíme se ani opravdovým zájmem o sociální problematiku.
Hoo-hop prostě není jen obyčejná zábava, je to životní postoj, je to osud, protože: “Kdo hučí s námi, hučí proti nám!

PLANKTON (punk-rock Třebíč)
Skupina vznikla cca v roce 2018 bez větších ambicí pro radost z potřeby hrát a zkoušet. Hrajeme písničky od kapel, které jsme znali z doby našeho hudebního dospívání. Často o sobě mluvíme jako hudební muzeu "alternativní" hudby.
Členové skupiny dříve hrávali nebo se objevily v různých více či méně známých kapelách (FruFru, Vladimír Václavek, Jupiters, Rockefeller voice, Populární Adam a teplý svetry, Crime and . . ., Hlaváč a co., R&B Embolly atd.).

Pořadatel