Předprodej byl ukončen

PAGE TURNERS & Karolina Beranová & Ida The Young | Plzeň
KONCERT / Hudba – Experimentální, Rock

PAGE TURNERS & Karolina Beranová & Ida The Young | Plzeň

čtvrtek 23. listopadu od 20:00
Anděl Café, Plzeň

O akci

Čtvereční podzimní večer 23. 11. bude v plzeňském Andělu věnován indie, alternativě a folku.

Pražský indie boyband Page Turners představí svůj debutový album Mirror View.

Spolu s nimi zahraje písničkářka Karolina Beranova s kapelou a plzeňská indie folková kapela Ida The Young 

 

Page Turners

Page Turners je pražský boyband pro introverty, kteří si rádi zatančí a extroverty, kterým je občas smutno. Ve své hudbě spojují lásku ke kytarovému indie, hip-hopu a rnb beatům. Kluci z Page Turners tyhle žánrově rozmanité prvky přenáší do svých songů, ve kterých se snaží dosáhnout rovnováhy mezi rockem a trapem, minulostí a současností, nostalgií a pohledem do budoucna. 2.listopadu vydavají kluci svou debutovou desku Mirror View.

http://linktr.ee/pageturnersband

///////////////

Karolina Beranova

Oheň, něha a sebejistota - v Praze usazená písničkářka Karolina Beranova ve svých písních vyvolává silné emoce. Při poslechu její tvorby se spolu s její šesti člennou kapelou vydáte na nezávislou kytarovou jízdu plnou silných andělských vokálů a půvabně upřímných textů.
Karolina svou tvorbu odstartovala na jaře 2022 poté, co vydala své debutové EP, Please Be Gentle, které se uchytilo ve světových playlistech. Stala se tváří playlistu NEON a součástí EQUAL global. Karolinina talentu si můžeme všimnout i v jejích videoklipech, které sama režíruje. Vystupovala na známých pódiích v Praze, Vídni, Portu a Bruselu. Letos v létě si zahrála na jednom z největších českých festivalů Colours of Ostrava, kde představila svou novou kapelu. Momentálně nahrává své debutové album, které vyjde začátkem roku 2024.

linktr.ee/karolinaberanova

///////////////

Ida The Young

Divné kytky, černá rtěnka, hladoví racci, vráskovité ruce ve
vaně, sopky a vraždící kovbojové tohle všechno vytváří svět Ida
the Young. V roce 2023 vydala kapela svoje debutové EP s názvem Strange Shaped Flowers. V něm kombinuje žánry indie a folk. Za projektem vzniknuvším v Plzni, původně stálo duo Iris Hobson-Mazur (zpěv) a Marek Koliha (kytara), které později svým
doprovodem obohatil Filip Simon (bicí). Nově se ke kapele přidává
klávesista Jakub Richtárech.

linktr.ee/idatheyoung