Ladislav Zibura - Prázdniny v Evropě
KINO / PROJEKCE / PŘEDNÁŠKA / Cestování / Outdoor

Ladislav Zibura - Prázdniny v Evropě

středa 10.1.2024 od 19:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
Cena 250 Zobrazit ceny
prodej do 10.1.2024

Přístavky

Základní cena 250 Kč
Novoměstská karta 200 Kč
ZTP 125 Kč

Elevace

Základní cena 250 Kč
Novoměstská karta 200 Kč
ZTP 125 Kč

O akci

Stopování dosud nezemřelo – to jen někteří stopaři. Přijďte se zasmát na novou projekci Ladislava Zibury. Tentokrát se vydáme na 14 000 kilometrů dlouhou cestu stopem napříč Evropou.

 

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novou projekcí. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu. Přijďte se zasmát u jeho vyprávění o 14 000 kilometrů dlouhé cestě na sedadle spolujezdce. Ladislav vás ve společnosti svérázných řidičů provede čtrnácti zeměmi – z horkého předměstí Athén přes malebné albánské vesnice až za polární kruh. Odhalí vám přitom místa, na která jste se vždycky chtěli podívat, jen jste o nich dosud neslyšeli. A taky vám se svým nakažlivým optimismem dokáže, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do různých koutů světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Zároveň sbírá legrační příběhy a zajímavosti z historie i současnosti. O svých pěších a stopovacích výpravách napsal pět knih; 40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii, Prázdniny v Česku a také Prázdniny v Evropě, za kterou obdržel cenu Hanzelky a Zikmunda. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu oblíbilo právě pro jeho humor, specifický pozorovací talent a určitě i rošťácký šarm.

Vystupující

Ladislav Zibura (CZ) – web

Více informací

VSTUPENKY: Předprodej 250,- / 280,- na místě

ZTP: 50% sleva, Novoměstská karta 20% sleva

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení