Koncert DUO JAMAHA Plzeň
KONCERT / Hudba – Pop

Koncert DUO JAMAHA Plzeň

čtvrtek 14.3.2024 od 18:00
Kulturní dům Jas, Plzeň
Vstupenky
Cena 290 Zobrazit ceny
prodej do 14.3.2024

Přízemí

Základní cena 290 Kč

Balkon vlevo

Základní cena 290 Kč

Balkon vpravo

Základní cena 290 Kč

Balkon střed

Základní cena 290 Kč

O akci

Zveme Vás na koncertní turné hudební skupiny DUO JAMAHA ,,Roztočíme to tour 2024”, kde zazní nejen novinky z nově připravovaného alba, ale i pecky ze stále aktuálního CD a nebudou chybět ani starší hity a šlágry, které znáte z TV Šlágr. Na koncertě kromě melodických temperamentních písní nechybí pravý záhorácký humor, Stand-up vystoupení jednoho z členů této skupiny zaručuje skvělou zábavu! Přijďte se odreagovat, zazpívat si a zažít super atmosféru, která je na každém tomto koncertním vystoupení! Těšíme se na Vás!

 

Hudební skupina má na kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů, dále ocenění pro více autorských písní v anketě „Zlatý šlágr“. Dále hudební skupina vydala v Německu singlové album s písničkou „Tanz mit mir heute Nacht" za kterou dostala ocenění německého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

 

Mají úspěšné hudební spolupráce v Čechách, na Slovensku a v Německu. S Martinem Dejdarem, mají nejen společnou píseň, ale také si společně zahráli ve filmu Muzzikanti. Další úspěšná spolupráce byla s Tomem Mandlem a Davide Mattiolim.

 

Délka koncertu 90 min., bez přestávky, začátek v 18:00 hodin.

Vystupující

Duo Jamaha (SK) – web

Více informací

Otevření sálu bude zpřístupněno od 17:30 hodin.