Sworn Enemy, Worst, Ace Kool, Cutthroat
KONCERT / Hudba – Metal, Punk

Sworn Enemy, Worst, Ace Kool, Cutthroat

sobota 6. července od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
Cena 400
prodej do 5. července

O akci

SWORN ENEMY, kteří na hudební scénu vstoupili v roce 1997, zaznamenali svůj první záblesk v roce 2001 s albem "Negative Outlook". A Již v té době vyslali jasný signál, že se nebojí postavit tváří v tvář tehdejší NEW YORK HARDCORE SCÉNY... 

Kapela si od počátku vzala to nejlepší ze staré newyorské hardcore scény, a vychutnala si esenci kapel jako Sick Of It All nebo např.. Madball. Zároveň však si vzali příklad ze světa thrashových velikánů jako Exodus a Testament, aby vytvořili jedinečný mix, který přináší nový rozměr a vlastní tvář! 

WORST kapela zrozená na ulicích São Paula v Brazili, v poslední době úspěšně dobývá evropskou hardcore scénu ! Díky nekompromisní show si zasloužené získávají respekt na hardcore scéně po celém světě - Pocit prašné ulice São Paula živě v JABLUNKOVĚ !

Cutthroat z Los Angeles, inspirovaní ulicemi a obklopeni osobním, politickým náboženským chaosem. Jako plátno k vyjádření svých pocitů z tohoto šíleného světa používají směs hardcore, beatdown, hip-hop 90. let a thrash. Všichni členové mají dlouhou historii v jiných kapelách na turné po celém světě. V Evropě se třeba ukázali s Cut Throat na legendární PERSISTENCE TOUR.

 

 

 

 

Více informací

www.rokac.cz