Předprodej byl ukončen

Co by můj syn měl vědět o světě s Lukášem Hejlíkem
SHOW / VYSTOUPENÍ / Představení / Stand-up / Talk show

Co by můj syn měl vědět o světě s Lukášem Hejlíkem

středa 20.12.2023 od 20:00
Coffee Trail Garden, Brno

O akci

Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.
Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“ Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“

Více informací

Akce se odehrává v Komunitním centru Skála v Novém Lískovci, které je spojeno s Coffee Trail Garden. Večer Vám tedy kavárna ráda zpříjemní širokým výběrem sladkého, slaného, vín a drinků.

Další akce pořadatele

Live Podcast: Buchty (poprvé) v Novém Lískovci - 14. června od 19:00, Coffee Trail Garden, Brno

CRAZY TALKSHOW Martina Hranáče - 28. září od 19:00, Coffee Trail Garden, Brno

CRAZY TALKSHOW Martina Hranáče - 27. září od 19:00, Coffee Trail Garden, Brno