Předprodej byl ukončen

Život pro samouky (MIMIKINO)
KINO / PROJEKCE / Film – Komedie / Děti

Život pro samouky (MIMIKINO)

středa 6.12.2023 od 9:30
Malá scéna, Mikádo, Humpolec

O akci

Kino s dětmi v kočárku? Proč ne! Vždy první středu v měsíci promítáme nové filmy pro mamky (nebo taťky, babičky, tety..) s dětmi. Když nestíháte jít do kina večer, promítáme pro vás dopoledne. A vaše dětičky si můžete vzít s sebou. Ty menší spí v kočárku v předsálí, ty větší si hrají na speciálním hracím koberci. Můžete si s sebou vzít hračky, jídlo, prostě vše, co potřebujete. 

Kávu si neberte. Tu vám tady uvaříme a doneseme ke stolečku :-) .

Promítání MIMIKINA probíha na Malé scéně (Mikádo).

Do sálu vezměte svého potomka i s kočárkem a můžete sledovat filmy, aniž byste se museli obávat, že bude rušit ostatní diváky – s tím se totiž počítá, děti tu mají všichni.

Promítáme se sníženou hladinou hluku a lehkém přítmí. 

Vstupné je 70 Kč a platí jen dospěláci. 

Těšíme se na Vás!

Více informací

Život po čtyřicítce s nadhledem a pořádnou dávkou sarkasmu přináší komedie s Janou Plodkovou v ústřední roli od producentů úspěšné Střídavky. Hlavní postava Klára umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě randění a trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít svou výstřední mámu a radit jí začne úžasná vztahová koučka a influencerka.

Komedie / přístupný / 90 minut / ČR

Pořadatel

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci