Předprodej byl ukončen

The Legends
TANEČNÍ PARTY / Hudba – House, Techno

The Legends

pátek 15.12.2023 od 22:00
Exit Club, Brno

O akci

V pátek 15.12. proběhne v EXIT Club Brno party, jaká tu díky jejímu exkluzivnímu obsazení ještě nebyla. Na jedné stagi totiž postupně vystoupí české DJské legendy, které se po celé ty dlouhé roky výrazně podílely na naší taneční scéně a neúnavně v tom pokračují dále.

I když už je 𝐋𝐮𝐜𝐜𝐚 dlouho Pražanda, v tomto případě ji stále můžeme považovat za domácí brněnskou techhouse a techno legendu, která tenkrát byla u nás jedna z mála odvážných žen za mixem, jež byla neodmyslitelně spojená se zdejšími proslulými Garage parties nebo festivalem Hradhouse.

Po dlouhé době tak do našeho klubu opět zavítá 𝐌𝐢𝐜𝐡𝐚𝐞𝐥 𝐁𝐮𝐫𝐢𝐚𝐧 z Prahy, kterého především dříve pařící klubeři pamatují ještě pod nickem Elektromajk, jež namíchal např. nezapomenutelnou kompilaci Trancing, do svých setů vždy vybíral house a trance v jejich progressive podobách a později byl hlavním představitelem stylu wet & hard u nás.

Z podobného ranku je i ostravský 𝐌𝐚𝐫𝐭𝐢𝐧 𝐆𝐫𝐞𝐝𝐧𝐞𝐫. I když byl vždycky řazen mezi trance DJs, prezentoval spíše jeho pomalejší progressive sound, nikdy se nebál sety okořenit deskami od deephousu po techhouse a tuto žánrovou rozmanitost si drží pořád, což třeba můžeme opět pravidelně slýchat ze znovuobnovené radioshow House Factory.

Mezi brněnské legendy patří bezesporu i 𝐅𝐥𝐲, jež společně s Orbithem celou řadu let stál za slavnou a inovativní klubovkou Elektra, byl něco jako její duchovní otec a mnohými pamětníky je dodnes titulován jako praotec brněnské taneční scény.

Těmto opravdu legendárním jménům se o kvalitní support postarají naši rezidenti 𝐀𝐧𝐝𝐲 𝐒𝐦𝐢𝐭𝐭𝐡, 𝐀𝐥𝐞𝐱𝐱 a 𝐕𝐲𝐫𝐲𝐬.