WORKSHOP 1: DNS prof. Koláře u mladých sportovců
čtvrtek 11. 1. 2024 od 16:00Centrum Louka, Znojmo
Předprodej byl ukončen
Workshop se zaměřením na INDIVIDUÁLNÍ sporty (tenis, stolní tenis, plavání, atletika, gymnastika, tanec, aj.).
Již u sportujících dětí a juniorů se objevují bolesti zad a kloubů vlivem stereotypního typu zátěže. Tímto praktickým workshopem navážeme na přednášku prof. Koláře z listopadu 2023.
Koncept DNS je přístup založený na vývojové kineziologii, je hojně využívaný fyzioterapeuty a lektory nejen v Česku, ale i ve světě. Koncept pracuje s pohybovými stereotypy - ty špatné se snaží přeprogramovat v centrální nervové soustavě a přes principy vývojové kineziologie optimalizovat pohybové chování.
Přednášející: Mgr. Petra Valouchová, Ph.D. - vedoucí fyzioterapeut na klinice Centrum moderní pohybové medicíny Pavla Koláře
Co workshop obsahuje?
ISMM OSTRAVA STEELERS - BRNO SÍGRS
25. dubna od 15:00
Draci Brno x Sabat Praha
30. dubna od 19:00
Politická VIDEA A REELS: obsah pro lidi i algoritmy
30. května od 15:00
Amateur & Profi Jump Tour - Hořovice
5. června od 8:00 – 7.6.
Koňské polo & garden party Pretty Woman vibe
6. června od 13:00
Rodinná opera: Mendel Megaking – derniéra
13. července od 16:00