CIMBÁLOVE 2024
FESTIVAL / KONCERT / Hudba – Folk / Country, Lidová hudba / Dechovka, Worldmusic

CIMBÁLOVE 2024

sobota 4. května od 14:00
Dům Kultury, Šumperk
Vstupenky
od 500 do 580 Zobrazit ceny
konec prodeje 5 dní

Hlavní sál

Základní cena 580 Kč
Děti do 6 let 80 Kč

Balkon střed

Základní cena 580 Kč
Děti do 6 let 80 Kč

Balkon vpravo

Základní cena 580 Kč
Děti do 6 let 80 Kč

Stání

Základní cena 500 Kč
Děti do 6 let 10 Kč

O akci

Festival CIMBÁLOVE 2024 představuje skvělou příležitost pro všechny příznivce hudby. Tento hudební festival se zaměřuje zejména na různá pojetí lidové hudby, návštěvníkům však nabízí i nadžánrové přesahy a bohatý doprovodný program.

Festival se skládá z několika festivalových bloků s různým zaměřením. V první části se představí jednak dětské lidové hudby, ale také sbory a místní cimbálové muziky.
Samotnou třešničkou na dortu CIMBÁLOVE jsou headlineři festivalu, kterými se letos stala dvě zahraniční tělesa. Jsou jimi Pekovci, hudební uskupení stavějící základy svého repertoáru na tradiční romské hudbě, a Hrdza, world-music kapela s více než dvacetiletou tradicí a mnohými oceněními na svém kontě. Celý festival již tradičně zakončí afterparty se společným jam session.

Festival CIMBÁLOVE je místem setkávání nejen hudebníků, ale také místem s možností poznání nových prodejců a řemeslníků, kteří ve svých stáncích nabízejí produkty spojené s lidovou tradicí. Rovněž stánky s dobrým jídlem a pitím od lokálních prodejců letos nebudou výjimkou.

Ať už jste dlouholetými milovníky folkloru nebo jen hledáte zajímavý způsob, jak strávit sobotní den, Festival CIMBÁLOVE 2024 je pro Vás tou pravou volbou.

 

Účinkující: Hrdza, Pekovci, Hradecká cimbálová muzika, Pěvecký sbor Žavez, SPZ Permoník Karviná, Cimbálová muzika ZUŠ Iši Krejčího Olomouc, Lidová muzika ZUŠ Zábřeh, Cimbálka CML Šumperk

* Děti do 6 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup na stání za symbolických 10 korun, v případě rezervace místa na sezení je částka 80 Kč.

Více informací

Více informací na stránkách pořadatele www.cimbalove.cz

E-mail: info@cimbalove.cz
Telefon: +420 733 161 047

Pořadatel