O akci je zájem, vstupenky rychle mizí

Beauty day Brno - festival krásy a zdraví
FESTIVAL / PŘEDNÁŠKA / VELETRH / VÝSTAVA / WORKSHOP / LEKCE / Vzdělávání / Zdraví / Životní styl

Beauty day Brno - festival krásy a zdraví

sobota 27. dubna od 10:30
Orea Hotel Voroněž Brno, Brno
Vstupenky
od 150 do 550 Zobrazit ceny
konec prodeje čtyři dny

Základní vstupenka

vstupenka na celý den s možností návratu, zahrnuje všechny přednášky i workshopy, dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč od hlavního partnera akce Vlasová klinika

Základní cena 150 Kč Koupit

VIP vstupenka

VIP vstupenka na celý den s možností návratu, v dárkové tašce najdete produkty Keory Young za 470 Kč, od Novexpert serum 10ml nebo micelární vodu 50ml, poukaz na lekci EMS od Wanderfit, poukaz 500 Kč Vlasová Klinika, kolagen od Equilibré, žeton na kávu /prosecco. Zahrnuje všechny přednášky i workshopy.

Základní cena 550 Kč Koupit

O akci

Festival krásy a zdraví - jedinečná událost pro ženy, které se zajímají o kosmetiku, anti-ageing a zdravý životní styl. Najdeš zde nejnovější produkty v péči o pleť, vlasy i tělo. Ke každé vstupence dárkový poukaz 500 Kč od hlavního partnera akce Vlasové kliniky.

Na Beauty day Brno tě čeká: 

  • Kosmetika pleťová, přírodní i lékařská. Přednáška s lékařem: Jak pečovat o problematickou pleť: hyper pigmentace, rosacea a akné.
  • Vlasová péče včetně diagnostiky vlasové pokožky. 
  • Ajurdvédské a lymfatické masáže, madero terapie, detoxikační zábaly.
  • Dekorativní kosmetiky s ukázkami líčení, workshop líčení pro zralou pleť.
  • Estetická dermatologie a chirurgie. Přednáška o nejnovějších možnostech ošetření aneb vše o botoxu a výplních s lékařem.
  • Zdravý živostní styl: možnost vyzkoušet si cvičení na power plate nebo EMS trénink, poradit se s výživovým poradcem a zkusit správnou stravou  shodit přebytečná kila. Zakoupit si nový outfit na cvičení.
  • Módní koutek: trendy pro jaro a workshop se stylistkou, jak se obleknout podle typu postavy, jarní kapsulový šatník.
  • Přednášky odborníků na téma inkontinence, menopauza, bolestivá menstruace a problémy s přirozeným početím. Sexy mentor otevře téma ztráta libida a intimity v partnerském vztahu a sex jako dovednost. 
  • Praktické workshopy: první pomoc při úrazech domácnosti a obličejová gymnastika: face jóga a jak správně provádět gua sha masáž obličeje. Ošetření pleti s hyperpigmentací, růžovkou a akné. 

Akce probíhá 27. dubna v Orea Congress Hotelu od 10.30 do 18.00 hod. 

www.beautydaybrno.cz 

 

 

 

 

 

Více informací

beautydaybrno.cz/