Předprodej byl ukončen

Nejúspěšnější česká travesti show míří do Dolních Hbit
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret

Nejúspěšnější česká travesti show míří do Dolních Hbit

sobota 4. května od 19:00
Kulturní dům, Dolní Hbity

O akci

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80 kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček - všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži, a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.

Jak už samotný název „All inclusive Bibione“ napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně - pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36 letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení „Dokud nás smrt nerozdělí“ přichází v podobě „All inclusive Bibione“!

Pořady těchto pánů jsou vyprodány v řadě měst i několik měsíců předem, a to především proto, že se diváci během představení ze srdce zasmějí. Představení jsou kombinací travesti show, muzikálu, cabaretu, taneční show, zábavného pořadu i klasické činohry, což je žánrově sice řadí mezi nezařaditelné, ale i přesto mezi jedny z nejnavštěvovanějších.

4. 5. 2024 od 19:00 hodin

KULTURNÍ DŮM DOLNÍ HBITY (PŘÍBRAM, KAMÝK NAD VLTAVOU)

Vstupenky zakoupené on-line jsou bez místenky. Budete usazeni dle volných míst.

Další akce pořadatele

Vánoční show - Techtle Mechtle travesti show - 1. prosince od 18:00, Musilka, Brno

Nejúspěšnější česká travesti show míří do Nechanic - 22. září od 17:00, Kulturní dům, Nechanice