Festival v Parku
HUDBA Rock / Pop / World music / Ethno / Folk / Elektronika, FESTIVAL, DIVADLO, SPORT

Festival v Parku

pátek 20.6.2031 od 15:00
Lužánecký park, Brno
Vstupenka do mobilu
od 50 bez dalších poplatků do 400 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 19.6.2031

Základní vstupenka

Základní cena 400 Kč Koupit

VIP vstupenka

Základní cena 50 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Den, naplněný až po okraj hudbou, divadlem a hrami.

Kupte si vstupenky za super cenu na největší festival v parku v historii Brna.

 

Přátelé, pozor prosím, čtěte!!!

My sami v smsticketu ještě nevíme, zda se bude akce konat :-)

"Festival v parku" je ukázková akce, která je nasazená v systému smsticket od samého počátku (asi od roku 2014) a slouží nám k testování a demonstraci zakládání akcí v našem ticketingovém systému a následné ukázky prodeje vstupenek na tuto akci.

Na "Festivalu v parku" ukazujeme našim zákazníkům - pořadatelům, jak jednoduše mohou zahájit předprodej vstupenek na své kulturní, společenské a sportovní akce. Chceme, aby pochopili a jasně viděli, že prodej vstupenek je v dnešní době s pomocí platformy smsticket velmi jednoduchý. Chceme, aby pořadatelé malých akcí viděli, že už nemusejí utrácet peníze za drahé vstupenkové systémy, které se instalují na počítače, že nemusejí roznášet své vstupenky po prodejních místech a vše složitě evidovat. Ani nového strašáka EET se nemusejí obávat, protože smsticket vše vyřeší, navíc pomůže s propagací akce v sociálních sítích a na mnoha webech našich partnerů.

Zároveň chceme, aby i pořadatelé velkých akcí viděli, že smsticket dokáže prodat a kompletně zpracovat předprodej vstupenek na akce, kterých se účastní tisíce lidi. smsticket zvládne perfektně předprodej na turné, které se koná v několika městech, současně zvládne předprodej na svých hotovostních kasách a na akci samotné zvládne rychle odbavit všechny příchozí návštěvníky za pomocí svých mobilních terminálů...

Na "Festivalu v parku" také ukazujeme návštěvníkům, jak jednoduše a pohodlně se u nás vstupenky kupují. Ukazujeme, že se dají koupit na všech typech zařízení a platit všemi platebními metodami. smsticket totiž dokáže prodávat i v případě, že se jedná o místenky v obřích hledištích, rozdělených do mnoha sektorů. A to vše bez problémů na standardním mobilním telefonu...

 

My v smsticketu se stále snažíme, aby bylo naše řešení stále lepší a lepší, až bude nejlepší na celém světe :-) A možná se se nám podaří uskutečnit i "Festival v parku". Testovacích vstupenek se už prodalo opravdu hodně :-)

Pokud používáte smsticket, děkujeme vám!