Předprodej je momentálně pozastaven, čekáme na nový termín.

GATE Crasher & J. A. KRONEK a ALBAND v Šitbořicích
KONCERT / Hudba – Rock

GATE Crasher & J. A. KRONEK a ALBAND v Šitbořicích

sobota 2. března od 20:00
Sokolovna, Šitbořice

O akci

Jedinečné spojení dvou jihomoravských hudebních celků, které zažijete pouze na jediném místě - v sobotu 2.3.2024 v Šitbořicích!

---

GATE Crasher

Rocková smršť GATE Crasher je stále známějším jménem na domácí scéně. Pravidelně vystupuje na největších letních festivalech, hrála jako host zahraničních hvězd (Aerosmith , Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden ..) a aktuálně boduje s novinkou JAKO VLCI, která se rychle stává nejúspěšnější peckou v její historii. Prezentace nejnovějších singlů a šesté řadové desky, spolu s osvědčenými hity kapely, bude náplní sezony 2024.

---

J. A. KRONEK a ALBAND
 

Jaroslav Albert Kronek, po mnoho let výrazný frontman legendární skupiny Kern a později kapelník svého vlastního projektu Alband,  je na cestě po českých podiích při své BLÍZKO NÁS TOUR 2024. Turné připomene všem věrným fanouškům charismatického zpěváka staré oblíbené pecky Kernu. Zároveň ale představí i to nejnovější z dílny Albandu, který má právě výročí založení. Je na scéně polokulatých 15 let!

A aby těch jubileí nebylo málo, slaví J.A. Kronek v roce 2024 svoje sedmdesátiny. Je tu tedy hned několik důvodů, proč si nenechat ujít vystoupení, při kterých zpěváka doprovodí jeho mnohaletý textařský, pěvecký a basový parťák Libor Machata, bubeník Víťa Franěk a kytarista Michal Pospíšil.

Vystupující

GATE Crasher (CZ) – web / fb / bandzone / insta / youtube / Spotify J. A. Kronek (CZ) – web