Předprodej byl ukončen

GULÁŠ FEST 2024
FESTIVAL / Gastro – Alkohol, Jídlo, Pivo / Hudba – Pro děti, Rock / Děti / Vzdělávání

GULÁŠ FEST 2024

sobota 18. května od 13:00
Výletiště POŽÁRNÍK, Nýdek

O akci

Guláš Fest 2024

aneb hudebně-kulinářský zážitek v Nýdku!!

Nechte se pozvat na výjimečný den, kde si každý najde to své. Je tady Guláš Fest.

Na co se můžete těšit?

V první řadě na soutěž o nejlepší guláš. Soutěžní týmy připraví několik variant oblíbeného jídla a právě Vy spolurozhodnete, který je nejlepší. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. Kromě ceny návštěvníků udělí hlavní cenu odborná porota. Pokud nebude chuť na guláš, bude k dispozici i jiné občerstvení. Čepovat budeme pivo a limo. Samozřejmostí bude nealko, káva nebo čaj. Kdo rád něco ostřejšího, tak si najde to své hned vedle výčepu.

Ke skvělému jídlu a pití patří pořádná muzika a máte se na co těšit. Program pro nejmenší si vezmou na starost legendární KLAUNI Z BALÓNKOVA. Kromě zábavného programu pro děti ještě přivezou skákací hrad a hromadu zábavy.

Těšit se můžete na kapelu INNER EMPIRE, která odehraje kromě klasických písní i několik novinek. Jelikož se jedná z části o domácí kapelu, očekává vaši mohutnou podporu! PANTER, třinecká hard and heavy kapela, která se po několika změnách v sestavě vydává do nové etapy. Jak to kapele šlape? To budete moci zjistit právě na Guláš Festu. Vystoupí také kapela BASTARD z Havířova. Skupina, která v posledních letech po svém obnovení stoupá čím dál tím více na vrchol rockového žánru. Má za sebou vystoupení na předních festivalech, turné s kapelou Traktor, ale i vlastní tour. Budete se moci přesvědčit, proč se o ní mluví, jako o jedné z nejlepších kapel v poslední době.

A přijede opravdová, hudební bomba. Do Nýdku zamíří jeden z nejlepších, českých bubeníků, člen kapely Dymytry, MILOŠ MEIER! Představí svůj unikátní projekt DRUMMING SYNDROME. S originální, bubenickou show, cestuje po světě a sbírá úspěchy. Uslyšíte průřez nejrůznějšími žánry, písně od kapely Dymytry i světové hity. Nenechte si ujít možnost přesvědčit se na vlastní uši proč je tento sympaťák mistrem paliček.

Na závěr dojde na OLDIES PARTY, kdy zavzpomínáme na největší hity osmdesátých a devadesátých let. Seznam účinkujících se ještě může rozšířit a to není vše!! Krom toho, že budete hlasovat o nejlepší guláš, všechny vstupenky budou slosovatelné. Hlavní cena budou dva lístky na festival HOLBA ROCK NA GRILLU 2024, kde se představí špička české, hudební scény ( Harlej, Desmod, Doga a další ). Nenechte si ujít jedinečný Guláš Fest 2024 v Nýdku!

 

Vystupující

Miloš Meier (CZ) – web / fb / insta / youtube / Spotify Bastard (CZ) – web / fb / bandzone / insta / youtube / Spotify

Další akce s vystupujícími

Rocková ranvej 2024 - 6. července od 17:00, Herálec u Havlíčkova Brodu, Herálec

Rockové zpívánky Kobeřice u Brna - 19. července od 16:00 – 20.7., Areál bývalého JZD, Kobeřice u Brna

RockFest Dačice 2024 - 26. července od 14:00 – 27.7., Letní scéna zámeckého parku, Dačice

Plumlovské Pivní slavnosti - 17. srpna od 12:00, Camping Žralok, Plumlov

Miloš Meier - Drumming Syndrome - 12. října od 20:00, Klub OKO, Havlíčkův Brod