Techtle Mechtle - All Inclusive Bibione
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret

Techtle Mechtle - All Inclusive Bibione

pátek 5. dubna od 19:00
Spolkový dům, Ratíškovice
Vstupenky
Cena 450 Zobrazit ceny
prodej do 4. dubna

Přízemí

Základní cena 450 Kč

Balkon / zóna I

Základní cena 450 Kč

Balkon / zóna II

Základní cena 450 Kč

O akci

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle přiváží zbrusu nové divadelní představení s názvem ,,All inclusive Bibione,, do Ratíškovic!

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček – všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.

Jak už samotný název ,,All inclusive Bibione,, napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně – pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36-ti letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení ,,Dokud nás smrt nerozdělí,, přichází v podobě ,,All inclusive Bibione,,

Vystupující

Techtle Mechtle (CZ) – web

Pořadatel

Osvětová beseda Ratíškovice