Předprodej byl ukončen

Welicoruss + Innersphere + Trigonum Mortis | Litomyšl
KONCERT / Hudba – Metal

Welicoruss + Innersphere + Trigonum Mortis | Litomyšl

pátek 10. května od 19:30
Kotelna (XXX), Litomyšl

O akci

WELICORUSS / INNERSPHERE "In the Shadow of the tour 2024"
Epic extreme metalová kapela Welicoruss se vynořila z dvouleté hibernace, aby představila novou show obsahující skladby ze všech 4 alb. Welicoruss jsou opět připraveni dobýt českou svou energickou, zběsilou show, kterou rozhodně musíte vidět naživo!
Styl kapely je těžké popsat, ale v průběhu let se členové kapely shodli, že hudebně nejblíž má k epickému extrémnímu metalu, který ztělesňuje zuřivost black metalu, epičnost symfonického metalu a složité aranže a rytmy progresivního metalu.
Welicoruss již vystoupili na mnoha kultovních festivalech v Evropě, absolvovali rozsáhlá turné a v současné době kapela aktivně pracuje na novém albu "Deadman's Manifest", které vyjde v roce 2024.
VIDEO "Siberian Heathen Horde": https://youtu.be/ab7ddpqiO9w
VIDEO "Spellcaster": https://youtu.be/J3AJqMGAhcM
LIVE "Legends Rock Festival": https://youtu.be/v5Xofmuks0w
__________________
INNERSPHERE - melodic death / black metal [Pilsen, CZ]
je melodic-death metalová kapela z Plzně, České
Republiky založená na konci roku 2015. Tento kvartet míchá prvky různých metalových a i rockových subžánrů a je možné poznat vlivy progresive, thrash, black nebo doom metalu a při tom si stále zachovávají agresivní elementy napříč tvorbou. Poslední alba jsou více zaměřena na výpravu, atmosféru či ducha skladeb a jsou epičtější.
Innersphere je aktivní kapelou hned od první sestavy (2016) , kdy objíždějí koncerty nejen v ČR, ale také v Německu, Polsku, Rakousku, a dál... pracují na hudbě a kapele, aby se dílo dostalo ještě dále. Vydané byly zatím 3 studiové nahrávky - debutové EP a 2 dlouhohrající desky “Amnesia” a “Omfalos”. Třetí řadové album “In The Shadow of the Sun” vychází v březnu 2024 u Smile music. V letošním roce je čeká mimo jiné tour ve Finsku a pobaltí.
VIDEO: https://youtu.be/VHCWA-sjJQE
----------------
speciální host: TRIGONUM MORTIS - black/death metal
Skupina Trigonum Mortis je tvořena mladými muzikanty, které pojí touha posunovat svoje intrumentální schopnosti a songwriting stále dál. V její tvorbě tak můžete naleznout několik různých žánrových elementů, a to old schoolový death metal, black metal, melodický death metal a stopově i další prvky. Na kontě má již tři studiové zářezy, po prvotní dvojici singlů z roku 2020 přišlo o rok později i debutové album Fall into the Dark Age. V listopadu tohoto roku pak byla nahrána další dvojice singlů, které v současnosti čekají na vydání. Na rok příští je předběžně plánováno také nahrávání druhé dlouhohrající desky.

Vystupující

WelicoRuss (RU) – fb / soundcloud / bandzone / bandcamp / insta / youtube / Spotify Innersphere (CZ) – web / fb / bandzone / insta / youtube / Spotify

Další akce s vystupujícími

Welicoruss + Innersphere + Apathy Again | Opava - 15. března od 19:00, Klub Art, Opava

FRONT LINE FEST -Open Air- - 27. července od 12:00, Letní kino Špilberk, Brno

Další akce pořadatele

Welicoruss + Innersphere + Apathy Again | Opava - 15. března od 19:00, Klub Art, Opava