Lenka Dusilová sólo
KONCERT / Hudba – Folk / Country, Indie / Alternative, Pop

Lenka Dusilová sólo

pátek 21. června od 18:00
Pivovar Volt, Jablonec nad Nisou
Vstupenky
Cena 450
konec prodeje 16 hodin

O akci

Lenka Dusilová

je devítinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl. Na sólových koncertech vtahuje posluchače do svých niternějších hudebních krajin. Obklopena loopery, kytarami a všemožnými krabičkami, vytváří unikátní atmosféru, ve které vyniká její hlas a všestranný hudební talent.

Koncert proběhne v unikátním prostoru zahrady v Pivovaru Volt v Jablonci nad Nisou pod širým nebem!

Support:

Tom Vern
Je zpěvák a skladatel multiinstrumentalista z Českých Budějovic. Jeho hudba prolíná žánry a osobitý zpěv dodává jeho tvorbě jedinečnost. S lehkostí dokáže propojovat různé styly a se stejnou lehkostí vypráví příběhy, které jsou často emocionálně katarzní. Příběhy o řešení vnitřních dilemat a protichůdných pocitů v lidském životě.

Cigarette Pillowbag
Václav Truksa vystupující pod pseudonymem Cigarette Pillowbag je liberecký zpěvák a skladatel. V roce 2021 začal vydávat hudbu, kterou nahrává u sebe doma. Ve stejnou dobu k sobě dal dohromady kapelu, skládající se z Matyáše Berndta (bicí), Jakuba Čabrádka (basa), Jana Pokorného (kytara) a Tomáše Velka (klávesy). Žánrově jsou kluci zařaditelní k indie popu a se svými melancholickými songy vás dostanou do transu!

Odkaz na událost:

https://fb.me/e/3ySWkGKe6

Vystupující

Lenka Dusilová (CZ) – web / fb / soundcloud / bandzone / insta / youtube / Spotify

Více informací

Hudební léto ve Voltu je koncepční cyklus koncertů v areálu pivovaru Volt v Jablonci nad Nisou. Akce je podpořena z rozpočtů města Jablonec nad Nisou a Libereckého kraje. Hudební léto ve Voltu se koná pod širým nebem.
 

www.pivovarvolt.cz

https://www.facebook.com/PivniceVolt