Předprodej byl ukončen

Necro Metal Pilgrims 2024
KONCERT / SHOW / VYSTOUPENÍ / Hudba – Metal / Tanec – Lidový

Necro Metal Pilgrims 2024

sobota 23. března od 17:00
BARRÁK music club, Ostrava

O akci

Jarní akce Necro metal Pilgrims přiveze do ostravského klubu Barrák music club poněkud tvrdší odnože metalu a kromě tradičních benefitu , které obvykle akce Metal pilgrims přinášejí, se můžete těšit třeba na:
Venit Mortem, Nomura, Refore, Exorcizphobia, Nahum a Tortharry

 

Ostrava, Music Club Barrák  23.3.2024 17:00

Organizátoři festivalu Necro Metal Pilgrims se již ztrácejí v počtu proběhlých ročníků, avšak jejich odhodlání přinést fanouškům nezapomenutelný zážitek z metalového světa zůstává neotřesitelný. Každý nový ročník představuje snahu překonat předchozí a letošní nevyjímaje slibuje návštěvníkům nejen tradiční benefity, jako je welcome drink a skvělé kapely, ale i speciálně uvařené pivo, trička a merch kapel.

 

Festival si stále zakládá na podpoře začínajících kapel, a tak se na scéně objevují mladíčci Venit Mortem na začátku své hudební kariéry, prezentující atmosferický black metal. O něco zkušenější Nomura, ve které si zpěvák z Venit Mortem střihne dvojroli, pak přináší groove progresivní metal, oslovující hlavy metalistů se zájmem o hloubavější zvuk.

Zrychlující tempo thrash metalu představí zkušené kapely Refore a Exorcizphobia, zatímco vrcholem večera budou death metalové výkony ostravských Nahum a legendárních Tortharry.

S vědomím, že většina kapel má či brzy vydá nový materiál, nabízí se návštěvníkům jedinečná příležitost stát se prvními, kdo si novinky vychutnají naživo. Necro Metal Pilgrims slibuje hudební zážitek, který zanechá dlouhotrvající stopu v srdcích všech milovníků metalové scény.

Těšíme se na setkání s vámi na festivalu!

Předprodej bude spuštěn na začátku února, doporučujeme tedy všem, aby sledovali událost na FB, kde budou k dispozici čerstvé novinky.