November 2nd
KONCERT / Hudba – Rock

November 2nd

pátek 1. listopadu od 19:30
Klub Paderewski, Karlovy Vary
Vstupenky
Cena 250
prodej do 1. listopadu

O akci

November 2nd dorazí do Karlových Varů s novým albem.

November 2nd v čele s kytaristkou a zpěvačkou Alexandrou Langošovou se vrací do klubu Paderewsku v Karlových Varech. Kapela, která je aktuálně nominovaná ve dvou kategoriích na Ceny Apollo, tam vystoupí v sobotu 27. dubna v rámci turné k novému albu. Jestliže jejich dosavadní nahrávky zněly jako vkusný mix rocku a písničkářství, nový materiál podle hudebních novinářů skupinu posouvá k rockovějšímu, bluesově agresivnímu zvuku s vlivy soulu a elektroniky.

V kapele, která má na svém kontě i nominaci na Anděla nebo vítězství v anketě Žebřík hrají kromě Langošové kytarista Roman Helcl, baskytarista Jakub Vejnar a bubeník Petr Ptáček. 

Skupina aktuálně sbírá obrovské hlasy za aktuální album, které vyšlo druhého listopadu. Za první týden si ho jen na Spotify přehrálo 150 000 posluchačů a November 2nd si odnášejí vysoká hodnocení v recenzích na něj. Hudební redakce MF Dnes označila desku domácí nahrávkou roku. Stejně jako hudební redaktor Jaroslav Špulák na serveru novinky.cz. V přehledech nejlepších domácích alb se album objevilo i v bilancujícím článku v Lidových novinách, na portále Českého rozhlasu Vltava nebo v časopisu Rock&Pop, který nahrávku ohodnotil 90 procenty. Neuvěřitelně vysoké hodnocení 93 procent kapela získali v recenzi hudebního magazínu Headliner Titul album týdne si hudebníci odnesli ve vysokém devadesáti procentním hodnocení na hudebním portále Musicserver.cz

Vystupující

November 2nd (CZ) – web / fb / soundcloud / bandzone / bandcamp / insta / youtube / Spotify

Více informací

Vstupenky lze zakoupit i v předprodeji na Moskevské ulici č.14 v Karlových Varech v železářství.

www.husovka.info

fb:Klub Paderewski