Akce byla zrušena

Valentýnský ples Travestie Cabaret Brno
PLES / GALA VEČER / Burlesque / Kabaret

Valentýnský ples Travestie Cabaret Brno

pátek 16. února od 19:00
První Patro, Brno

O akci

Travestie Cabaret Brno uvádí Valentýnský ples. Co Vás čeká? Zatančíte si spolu s námi, zahrajete si soutěže, zkusíte štěstí v tombole a užijete si program v našem provedení.

Termín 16. 2. 2024 je ideální pro oslavu svátku sv. Valentýna a vstupenka může být i výborným dárkem. Vezměte tedy svoji drahou polovičku nebo přijďte klidně sami (třeba se s někým seznámíte).

V ceně vstupenky je občerstvení přímo na Vašem stole. Nápoje zakoupíte na baru.

Chcete se s námi sladit? Přijďte v červeném! Děláte travesti nebo drag? Máte vstup zdarma, přijdete-li v kostýmu. Bude ovšem nutná rezervace z důvodu omezeného počtu míst. Vstup zdarma platí pro Vás a jednu osobu jako doprovod.

Více informací

Travestie Cabaret Brno je exkluzivní uskupení čtyř travesti umělkyň a dvou tanečníků. Show je plná humoru, bohatých kostýmů, energických vystoupení a osobností populární hudby. Profesionální produkce a dokonalá iluze ženy umocňuje zážitek z perfektně připraveného programu.

Zakladatelky souboru Daina Divad a Lolla de Schampagne jsou na scéně již přes 20 let a dlouhodobě se věnují improvizaci, ve které jsou pravými mistryněmi. Své dlouholeté zkušenosti využily například na poli divadla, filmu a během moderování bezpočtu akcí. Dámy od nepaměti vyprodávají řadu podniků, sálů i divadel - například Divadlo Husa na provázku nebo HaDivadlo.

Další členkou souboru je Scheilla von Rosse, která prožila celou kariéru v oblasti baletu a účinkovala mimo jiné i v televizních kabaretních pořadech. Své taneční zkušenosti doplňuje efektními kostýmy, na jejichž výrobě se sama podílí. Velmi ráda ztvárňuje klasicky kabaretní čísla, ale je velmi variabilní a nebojí se výzev.

V neposlední řadě skupinu uzavírá Ivory Divine, která je ze souboru nejmladší a na podiu vystupuje od roku 2019. V oboru se však pohybuje již více než 10 let. Velký důraz klade na svoji estetiku, během vystoupení se soustřeďuje na preciznost, výraz a energii k publiku. V rámci svých čísel ráda využívá prvky herecké, taneční a burleskní.

Tanečníci Patrik a Dan, kteří také tvoří choreografie, jsou pravými profesionály ve svém oboru. Patrik vystudoval obor Muzikál na Konzervatoři J. Ježka v Praze a od té doby si zahrál v mnoha muzikálech. Několikrát se objevil také na televizních obrazovkách, například v Československé superstar, Hlasu Československa nebo několika pořadech a seriálech. Daniel studoval na Taneční konzervatoři v Brně a vystupoval v baletních a operních představeních Národního divadla Brno. Aktuálně se tanci věnuje jako lektor, účastní se různých tanečních soutěží a vede několik projektů.