Hentai Corporation, The Truth Is Out There, Shogun Tokugawa
KONCERT / Hudba – Metal, Rock

Hentai Corporation, The Truth Is Out There, Shogun Tokugawa

pátek 29. března od 19:00
První Patro, Brno
Vstupenky
od 333 do 1 500 Zobrazit ceny
prodej do 28. března

Kotel smrti

Základní cena 333 Kč Koupit

Král

Mecenášská vstupenka. Stav se po koncertě a namastíme ti bradavky. Vielen dank!

Základní cena 1 500 Kč Koupit

O akci

Hentai Corporation
https://www.facebook.com/hentaicorp

TTIOT
křest nové desky "Colors", která vychází 22.3.
https://www.facebook.com/TheTruthIsOutThereTheBand

SHOGUN TOKUGAWA
https://www.facebook.com/shoguntokugawa

Real Versionen: Hentai Corporation alias Korporace Hentai je prímová kapela plná ošklivých lidí, kteří se nebojí vlnících se strií pod pódii na celém širém východě až po Asii (čti po Jihlavu). Ve své skromné diskografii, která čítá o jednu desku a tři EP více než Vítkovo Kvarteto za 40 let, se věnuje nezajímavým tématům s czenglish/deutsch podtónem a přitakává tak obecnému lidovému nevědomí netalentovaného kriplovství. Svůj netalent neskrývá a importuje ho do myslí mnoha již tak zbytečných tvorů. P(l)a sťák pro všechny zdarma.

Fake Versionen: HENTAI CORPORATION je česká hudební skupina z Prahy založená roku 2005, která sama sebe řadí mezi styly thrash metal a rock 'n' roll. Během svého působení si, především díky osobité a nenapodobitelné live performanci, vydobyli pověst jedné z nejšílenějších kapel české klubové scény.Kapela vyniká svými osobitými a živelnými vystoupeními, svými neotřelými instrumentálními linkami a velmi výrazným a živelným vokálem Radka Škarohlída. HC pravidelně účinkují na všech důležitých festivalech napříč rockovou scénou (Rock for People, Brutal Assault, Trutnov Open Air ad.), byli součástí Aerodrome festivalu 2014, dále vystupovali jako support na koncertech Slashe nebo Devina Townsenda a Fear Factory, mají rovněž zkušenosti s vystupováním v zahraničí.

The Truth Is Out There odehráli přibližně 300 koncertů po celé České republice, ale i Slovensku, Anglii nebo Polsku. Mezi největší úspěchy patří předskakování hudebním velikánům (Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, The Qemists) a hraní na předních českých festivalech, jako jsou Rock For People, Brutal Assault, Colours Of Ostrava, Mighty Sounds. Kapela na vlastní náklady vydala dvě EP "The Truth Is Out There“ (2011) a "Strange Game…“ (2013) a dvě plnohodnotná alba „Lighthouses“ (2015), "All Little Revolutions" (2019) a EP „Crazy“ (2022). Poslední deska ALR byla nominována v cenách Anděl mezi nejlepší tři alba v žánru rock. Na nynějším tour křtí žhavou novinku a to desku "Colors". Především díky neskutečně energickým koncertům si tato parta získala širokou fanouškovskou základnu a taky velice slušné renomé i mezi hudebními kritiky.

Shogun Tokugawa sa po letech se svojí mlátičkou vydali rabovat i tvojí kloaku a dělá jim to moc dobře.

Vystupující

Hentai Corporation (CZ) – fb The Truth Is Out There (CZ) – web Shogun Tokugawa (CZ) – fb / bandzone

Pořadatel