Předprodej byl ukončen

Hentai Corporation, The Truth Is Out There, The Atavists
KONCERT / Hudba – Metal, Rock

Hentai Corporation, The Truth Is Out There, The Atavists

pátek 12. dubna od 19:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice

O akci

Hentai Corporation
https://www.facebook.com/hentaicorp

TTIOT
https://www.facebook.com/TheTruthIsOutThereTheBand

The Atavists
https://www.facebook.com/atavists

The Truth Is Out There odehráli přibližně 300 koncertů po celé České republice, ale i Slovensku, Anglii nebo Polsku. Mezi největší úspěchy patří předskakování hudebním velikánům (Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, The Qemists) a hraní na předních českých festivalech, jako jsou Rock For People, Brutal Assault, Colours Of Ostrava, Mighty Sounds. Kapela na vlastní náklady vydala dvě EP "The Truth Is Out There“ (2011) a "Strange Game…“ (2013) a dvě plnohodnotná alba „Lighthouses“ (2015), "All Little Revolutions" (2019) a EP „Crazy“ (2022). Poslední deska ALR byla nominována v cenách Anděl mezi nejlepší tři alba v žánru rock. Na nynějším tour křtí žhavou novinku a to desku "Colors". Především díky neskutečně energickým koncertům si tato parta získala širokou fanouškovskou základnu a taky velice slušné renomé i mezi hudebními kritiky.

Real Versionen: Hentai Corporation alias Korporace Hentai je prímová kapela plná ošklivých lidí, kteří se nebojí vlnících se strií pod pódii na celém širém východě až po Asii (čti po Jihlavu). Ve své skromné diskografii, která čítá o jednu desku a tři EP více než Vítkovo Kvarteto za 40 let, se věnuje nezajímavým tématům s czenglish/deutsch podtónem a přitakává tak obecnému lidovému nevědomí netalentovaného kriplovství. Svůj netalent neskrývá a importuje ho do myslí mnoha již tak zbytečných tvorů. P(l)a sťák pro všechny zdarma.

Fake Versionen: HENTAI CORPORATION je česká hudební skupina z Prahy založená roku 2005, která sama sebe řadí mezi styly thrash metal a rock 'n' roll. Během svého působení si, především díky osobité a nenapodobitelné live performanci, vydobyli pověst jedné z nejšílenějších kapel české klubové scény.Kapela vyniká svými osobitými a živelnými vystoupeními, svými neotřelými instrumentálními linkami a velmi výrazným a živelným vokálem Radka Škarohlída. HC pravidelně účinkují na všech důležitých festivalech napříč rockovou scénou (Rock for People, Brutal Assault, Trutnov Open Air ad.), byli součástí Aerodrome festivalu 2014, dále vystupovali jako support na koncertech Slashe nebo Devina Townsenda a Fear Factory, mají rovněž zkušenosti s vystupováním v zahraničí.

The Atavists jsou a hrají pekné pesničky pro krásný lidičky.

Vystupující

Hentai Corporation (CZ) – fb The Truth Is Out There (CZ) – web Atavists (CZ) – fb

Další akce s vystupujícími

The Atavists - 25.11.2023 od 20:30, Klub Mír, Uherské Hradiště

Nachmelenej pochoďák 2024 - 20. července od 10:00, Obecní park, Bílá Třemešná

Hentai Corporation - 24.1.2025 od 19:00, Klub Mír, Uherské Hradiště

Pořadatel