sobota 16. března od 14:00
FK Dukla Praha, Praha

Koná se v rámci

O akci

V 19. kole F:NL sezóny 2023/2024 zavítá na Julisku další pražský celek, Viktoria Žižkov 🔴⚪

Celek z Julisky bude chtít navázat na první vzájemný duel, který se odehrál v polovině srpna minulého roku. Po trefách Ullmana a Kozla v prvním poločase vedl celek z Dejvic 2:1 a ani v druhých pětačtyřiceti minutách nepustil svého soupeře do případného trháku. Další tři branky totiž rozhodly o výhře 5:1. Podaří se nám proti Viktorii uspět i napodruhé?

Dukla má ty nejvyšší ambice na postup do FORTUNA LIGY, po gólovém zápase se Zbrojovkou budou chtít svěřenci Petra Rady poprvé na jaře bodovat naplno. Kromě dobrého fotbalu se můžete těšit na občerstvení, doprovodný program a mnoho dalšího!

V předprodeji jsou k dostání standardní vstupenky za 180,- Kč, nebo zvýhodněné vstupné pro studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP za 130,- Kč.

V den utkání budou budou lístky o dvacet korun dražší. Tak neváhej s nákupem a zajisti si místo na Julisce včas.

Děti do 15 let mají vstup zdarma!

Výkop utkání je v sobotu 16.3. ve 14 hodin ✍🏻

Přijďte nás podpořit v boji o postup, Dukla do toho! 🔴🟡

#fkdukla

FK Dukla Praha: Permanentka 2023/2024

FK Dukla Praha vs. SK SIGMA Olomouc B - 27. dubna od 14:00, FK Dukla Praha, Praha

FK Dukla Praha vs. FC Sellier Bellot Vlašim - 4. května od 14:00, FK Dukla Praha, Praha