Předprodej byl ukončen

Promítání filmu Stopy v písku s diskusí
KINO / PROJEKCE / PŘEDNÁŠKA / WORKSHOP / LEKCE / Cestování / Outdoor / Film – Dokumentární

Promítání filmu Stopy v písku s diskusí

úterý 28. května od 18:00
Velký Mlýn, U Českých loděnic 40/6, Praha

O akci

Přijďte se zanořit do Saharské pouště a nechat se dotknout autentickými příběhy tří odvážných poutníků na cestě ke své hluboké pravdě a ke své duši.

Po filmu bude následovat diskuze s průvodcem a producentem filmu Martinem Černohorským a saharskou průvodkyní Elen Kovalčíkovou. Na promítání budete moct potkat také Terezu Černohorskou, iniciátorku celého projektu a první saharskou průvodkyni v Čechách.

- - -

Odpradávna jezdili lidé do pouště naslouchat, hledat svou vnitřní pravdu a to, co nás přesahuje. Film Stopy v písku zachycuje příběhy odvážných poutníků na cestě za tímto hledáním. Umožňuje nahlédnout do tajů Sahary a ještě více do tajů lidské duše.

Každému z nás může putovaní na cestě k duši nabídnout jedinečný dar a prozření. Dokáže mocně zatřást našimi životy, ale také jim dodat hluboký smysl a opravdovost. Putování Saharou je silně transformující zážitek, na který nikdy nezapomenete.

✪ Vstupenky: 250,- Kč, k zakoupení v předprodeji online přes SMS ticket nebo na místě ve Velkém Mlýně, U Českých loděnic 40/6, 180 00, Praha Libeň

✪ Web filmu: https://stopyvpisku.cz

✪ Trailer: https://youtu.be/1RLWRLboH78

✪ Kontakt: elena@souladventure.cz

Pořadatel