Keltský svátek Beltain
FESTIVAL / PŘEHLÍDKA / SHOW / VYSTOUPENÍ / Jiné

Keltský svátek Beltain

sobota 27. dubna od 18:00
Housův mlýn, Tábor
Vstupenky
od 55 do 1 250 Zobrazit ceny
konec prodeje 7 dní

Vstupenka dospělá osoba

Základní cena 95 Kč Koupit

Vstupenka dítě (6-15 let)

Základní cena 55 Kč Koupit

Keltské menu pro 2 osoby se vstupem a dárkem

Keltské menu pro dvě osoby se vstupem a dárkem navíc obsahuje: - Keltské menu pro dvě osoby s přípitkem - Vstup pro dvě osoby na oslavu Beltain - Rezervaci dvou míst v naší panské krčmě - Bonus navíc: Zapůjčení součásti keltského kostýmu a účast na magickém rituálu přání s pochodní v ruce! Keltské menu obsahuje: 2x 1 dcl teplé akátové medoviny 1 ks Keltské křupavé koleno pečené na černém pivě se šťávou Žemlový drbák Dušené sladkokyselé zelí

Základní cena 1 250 Kč Koupit

O akci

Každým rokem si oslavami na Housově mlýně připomínáme keltský svátek Beltain. Tento svátek je spojen s plodností, vyháněním dobytka na pastvu a ohňovými rituály, které očišťují lidi i zvířata od všeho zlého. Zapalováním ohňů skládají lidé hold slunečnímu božstvu a snaží se umocnit jejich magickou moc pomocí obětin vhazovaných do plamenů. Žádají o přízeň, snaží se vstřebat ochranný a očistný aspekt ohně.

Program oslav započne v 18 hodin. Těšit se můžete na filmové bojovnice, vyprávění irských příběhů, příběhy filmové zbrojnice, rituál ohně a speciální keltské menu. Občerstvit se budete moci po celý večer v krčmě Housova mlýna. Vrcholem večera bude tradiční ohňový rituál přání.

Více informací

Vstupenka slouží jako vstup na akci, v případě zájmu o rezervaci místa k sezení v krčmě nebo v hodovním sále, nás kontaktujte na emailu info@housuvmlyn.cz.

Prohlídky filmové zbrojnice budou probíhat po celý večer, vstupné dle klasického ceníku zbrojnice.

https://www.housuvmlyn.cz/filmova-zbrojnice/