Travestie Cabaret Brno „Pod hvězdami“
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret

Travestie Cabaret Brno „Pod hvězdami“

sobota 17. srpna od 20:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
Cena 390
prodej do 17. srpna
do zdražení 23 dní

O akci

To nejlepší z produkce Travestie Cabaret Brno si pro Vás připravíme pod širým nebem v kulisách hradu Špilberk s nádherným výhledem na celé Brno. Pobavíte se, dáte si něco dobrého a nadýcháte se čerstvého letního vzduchu s trochou umělé mlhy a čepovaným parfémem představitelek souboru Dainy Divad, Lolly de Schampagne, Scheily von Rosse a Ivory Divine spolu s tanečníky Patrikem a Danem.

Čím dříve vstupenku zakoupíte, tím výhodnější bude cena. Proto neváhejte a pojďte si pro ni už nyní!

Více informací

Travestie Cabaret Brno je exkluzivní uskupení čtyř travesti umělkyň a dvou tanečníků. Show je plná humoru, bohatých kostýmů, energických vystoupení a osobností populární hudby. Profesionální produkce a dokonalá iluze ženy umocňuje zážitek z perfektně připraveného programu.

Zakladatelky souboru Daina Divad a Lolla de Schampagne jsou na scéně již přes 20 let a dlouhodobě se věnují improvizaci, ve které jsou pravými mistryněmi. Své dlouholeté zkušenosti využily například na poli divadla, filmu a během moderování bezpočtu akcí. Dámy od nepaměti vyprodávají řadu podniků, sálů i divadel - například Divadlo Husa na provázku nebo HaDivadlo.

Další členkou souboru je Scheilla von Rosse, která prožila celou kariéru v oblasti baletu a účinkovala mimo jiné i v televizních kabaretních pořadech. Své taneční zkušenosti doplňuje efektními kostýmy, na jejichž výrobě se sama podílí. Velmi ráda ztvárňuje klasicky kabaretní čísla, ale je velmi variabilní a nebojí se výzev.

V neposlední řadě skupinu uzavírá Ivory Divine, která je ze souboru nejmladší a na podiu vystupuje od roku 2019. V oboru se však pohybuje již více než 10 let. Velký důraz klade na svoji estetiku, během vystoupení se soustřeďuje na preciznost, výraz a energii k publiku. V rámci svých čísel ráda využívá prvky herecké, taneční a burleskní.

Tanečníci Patrik a Dan, kteří také tvoří choreografie, jsou pravými profesionály ve svém oboru. Patrik vystudoval obor Muzikál na Konzervatoři J. Ježka v Praze a od té doby si zahrál v mnoha muzikálech. Několikrát se objevil také na televizních obrazovkách, například v Československé superstar, Hlasu Československa nebo několika pořadech a seriálech. Daniel studoval na Taneční konzervatoři v Brně a vystupoval v baletních a operních představeních Národního divadla Brno. Aktuálně se tanci věnuje jako lektor, účastní se různých tanečních soutěží a vede několik projektů. 

Pořadatel