Předprodej byl ukončen

ZuZu kabaret Sexy Circus a SideShow
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret / Představení – Muzikál / Tanec – Scénický / Umění – Moderní

ZuZu kabaret Sexy Circus a SideShow

sobota 25. května od 20:00
Kabaret Špaček, Brno

O akci

Rádi bychom vás pozvali na neobvyklou oslavu května lásky. Přijďte s našim ZuZu kabaretem strávit tento čas trochu netradičně a zažít opět další jedinečnou atmosféru. Naše akce přináší nový pohled na kabaret plný zábavy a překvapení. Připravte se na nezapomenutelný večer plný umění i vzrušení.

Naše další představení v kabaretu Špaček bude mít tentokrát cirkusovou támatiku. Některé naše umělce uvidíte zcela v nových rolích, které odpovídají tématu večera, některé uvidíte zcela poprvé.

 Máme pro vás připravena komediální, cirkusová, burleskní a jiná kabaretní čísla, dýchající nejen tancem a cirkusem. Čekají vás estrády a varieté, akrobatický tanec, scénická vystoupení a všemi oblíbená kouzelnická show, která vás zavede do světa fantazie a cirkusu. Připravte se na emocemi nabitá vystoupení, plné originality, vášně a líbivého umění.

ÚČINKUJÍCÍ:

  • Luigi - profesionální kouzelník a iluzionista. Jaké vystouení zvolil tentokrát, vám prozrazovat nebudeme.
  • Klára Ondrůšková - několika násobná vítězka České republiky ve stepu, studentka JAMU v oboru muzikálové herectví, momentálně jí můžete potkat i v brněnském Městském divadle v roli Wendsday v muzikálu Adamsova rodina.
  • Sweet Cherries - Tanečnice, side dancers (vedlejší tanečnice)
  • Angelica G´LAmour - moderátorka 
  • Creepy Clowns - párový akro tanec na zemi 
  • Elektra Show - brněnská burleska
  • Alesmin Fanick - profesionální orientální tanečnice
  • Lady AnnMart - Náš speciální host. Královna komedie a burlesky v Polsku. Její vystoupení nazvané ´Koblížek´ si opravdu nenechte ujít :-)
  • Patrik a Maggie - Profesionální tanečníci moderního tance, spojující různé styly dohromady

 

Během tohoto velkolepého večera si  opět budete moci dopřát skvělé víno a další lahodné nápoje, jako i náš speciální drink večera. Na našem menu najdete samozřejmě i kulinářské specialitky. A ani tentokrát jsme nezapomněli ani na oblíbenou tombolu a soutěže pro všechny.

 

Společně s kabaretem Špaček se na vás těšíme!

 

Další akce pořadatele

ZuZu kabaret La Belle Epoque - 8. června od 20:00, Kabaret Špaček, Brno