Předprodej byl ukončen

PIANO BAR in the club
TANEČNÍ PARTY / Tanec

PIANO BAR in the club

pátek 19. dubna od 21:00
Badboy.house, Praha

O akci

Piano bar míří do clubu!
Milujete naše show, které jsou dlouho dopředu vyprodány? Máte rádi taneční hudbu doplněnou o drag performance? Jste na správném místě.

Přijďte v pátek 19.04.2024 do nového LGBT clubu BADBOY.HOUSE, který vás potěší nejen skvělým vizuálem, ale také neuvěřitelně kvalitním zvukem. 

Začínáme ve 22:00 hodin Warm-up s Dj Nowell a kolem půlnoci to rozjede travesti umělkyně TiFanny BiGest se svoji dosud nejzajímavější show, která tento club úplně odrovná. 

 

Piano bar je standartně otevřen do 22 hodin, kdy tato akce je jakási Afterparty páteční noci. Před akcí můžete zajít na degustaci skvělých vín na terase baru. 

Veškeré bližší informace získáte na baru, www, nebo sociálních sítích.

Těšíme se na vás!

More information

The Piano bar is heading to the club!

Do you love our shows that sell out long in advance? Do you like dance music with drag performances? You are in the right place.

Come on Friday 19/04/2024 to the new LGBT club BADBOY.HOUSE, which will delight you not only with great visuals, but also with incredibly high-quality sound.

We start at 22:00 Warm-up with Dj Nowell and around midnight travesti artist TiFanny BiGest will start with her most interesting show so far, which will completely blow this club away.

 

The Piano bar is normally open until 10 p.m., when this event is a sort of Friday night afterparty. Before the event, you can go for a tasting of great wines on the terrace of the bar.

You can get all the detailed information at the bar, www, or social networks.

We look forward to you!