Kaczi na Lysé hoře
KONCERT / Hudba – Písničkáři

Kaczi na Lysé hoře

pátek 7. června od 20:00
Chata Emil Zátopek - Maraton, Krásná
Vstupenky
Cena 350
prodej do 7. června

O akci

Zveme vás na již pátý ročník netradičního koncertu písničkářky Kaczi s kapelou přímo z královny Beskyd, Lysé hory! Tento koncert je určen především pro milovníky hor, děti a dobrodruhy. Nenechte si ujít tento neopakovatelný zážitek.

První koncert proběhl 3.července 2020 živě, koukni se níže.

Vystupující

Kaczi (CZ) – web

Více informací

„S energií horských proudů a hřejivým hlasem jako zvuky přírody přináší tato talentovaná písničkářka do hudby svěžest a vášeň.“

Kaczi dosáhla prvního většího úspěchu v roce 2012, kdy vyhrála soutěž Czechtalent. Debutovala v roce 2018 singlem Konec kariéry, jež produkoval Dalibor Cidlinský. Následovaly singly Nahá a Oběť s působivými videoklipy od kreativního dua Czech Vibes.

V letech 2018 a 2019 se Kaczi stala finalistkou ceny Jantar v kategorii Interpretka roku. V roce 2019 vyšlo její EP Polonahá, které bylo pokřtěno v Malostranské besedě v Praze.

V roce 2020 vydala zpěvačka hravý singl Milenka s kapelou Circus Brothers a také příhodnou píseň Držíme spolu v reakci na pandemii COVID-19.

Tou dobou už pracovala na debutovém albu Nahá, jež spatřilo světlo světa v roce 2021. Kromě autorských skladeb obsahuje i píseň Dobrú noc z hôr, na níž si Kaczi zazpívala s vítězem Česko Slovensko má talent Jurajem Hnilicou. Deska Nahá písničkářce vynesla nominaci na Cenu Anděl v kategorii Zpěvačka roku.

Ke konci roku 2022 vydala videoklip k vánoční písni Čtvrtá svíce, tu natočila s Dětským pěveckým sborem Českého rozhlasu a Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu.

V roce 2024 pak vyšlo druhé studiové album Kněhyně, jež reflektuje autentickou a přirozenou polohu Kaczi. Navozuje totiž intimní atmosféru, která je zpěvačce vlastní. Ochutnávkami z desky, která na rozdíl od předchozí Nahé není plně autorská, se staly skladby Port de Soller, Chtěla bych být a eponymní píseň Kněhyně. Fanoušci aktuální desku uslyší na jarní tour po celé republice, a dokonce i na několika místech v USA.