My kluci, co spolu chodíme - SVĚDOMITĚ NEPŘIPRAVENÍ
DIVADLO / Představení

My kluci, co spolu chodíme - SVĚDOMITĚ NEPŘIPRAVENÍ

úterý 25. června od 19:00
Silo, Automatické mlýny, Pardubice
Vstupenky
Cena 380
prodej do 25. června

O akci

Čtveřice herců, kteří si pro vás nic nepřipravili. Surrealisticko-absurdní fyzická divadelní improvizace. Společně s muzikou a světlem vytvářejí spontánní koláže scén a obrazů, od abstraktna až po absurdno.

Skupina improvizovaného divadla tvořená absolventy HAMU a DAMU se dala dohromady již během studií. Jak o sobě sami říkají, jsou to mimo jiné svědomitě nepřipravení nedostudovaní klauni a upocení kumštýři.  Ve svých free-formových improvizacích kombinují fyzické divadlo, tanec, hrdelní zpěv, absurdní humor a skoky do vody.

Svým improvizačním talentem uhranuli nejednoho diváka na festivalech po celé České republice, z nichž svoje okouzlení snad nejlépe formuloval pan Juraj (34): „Čo ty kokso! To něbolo nazkůšané?!?“

Po představení se uskuteční na terase Sila premiéra pardubicko - pražské skupiny C l o o r y. Na tento koncert platí pouze vstupenka z představení Svědomitě nepřipravení, takže takové "dva za cenu jednoho".

Více informací

Představení se koná v rámci přehlídky Cirkulace 2024, která se uskuteční v měsíci červnu převážně v prostorách Automatických mlýnů v Pardubicích. Na všechny chystané inscenace bude výrazně omezená kapacita s ohledem na možnosti prostoru, který chceme pro akci využívat. 

Celá přehlídka se koná za laskavé podpory Nadace Automatických mlýnů manželů Smetanových.