Předprodej byl ukončen

Pink EXPO 2024
KONFERENCE / KONGRES / Burlesque / Kabaret / Erotika / Vzdělávání / Zdraví / Životní styl

Pink EXPO 2024

čtvrtek 16. května od 13:00
Cubex Centrum, Praha

O akci

Poznejte zblízka svět vztahů, intimity a sexu

Přinášíme vám unikátní celodenní akci zaměřenou na sex a vztahy. Přijďte si poslechnout přednášky terapeutů, koučů, lékařů a dalších odborníků na sexualitu. Poznejte na workshopech nové trendy, vyzkoušejte s námi nové techniky a pomůcky a nalaďte se na nové zážitky. Prozkoumejte s námi svět intimity. Otevřeně, s odborníky a v laskavé atmosféře.

Tématem letošního ročníku je Sex ve 21. století: Hranice a tabu

Druhý ročník Pink EXPO nabízí nabitý program nejen pro odborníky, ale nově také pro veřejnost. Akce probíhá celý den v dopoledním a odpoledním bloku. Dopolední program je určený pro specialisty a nabídne dvě odborné panelové diskuze. Ve 13:00 otevře Pink EXPO brány veřejnosti pro odpolední a večerní program. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, besedy, umělecká vystoupení a navíc také na víkendový program - Pink EXPO WEEKEND.

Akce Pink EXPO WEEKEND je třídenní akce, která přímo navazuje na Pink EXPO. Od 17. - 19. května budou na všech kamenných prodejnách Růžového slona probíhat tematické mini workshopy, přednášky, besedy s odborníky či různé kreativní dílny. Akce se bude týkat všech kamenných prodejen, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku a v Maďarsku

Více informací

Pink EXPO pořádá Růžový slon

Jsme Růžový slon a již 21 let provázíme Čechy světem sexu. V prodejně i e-shopu nabízíme nejzajímavější erotické pomůcky z celého světa, které jsou ideálním prostředkem k experimentům se sexualitou, k posouvání hranic a oživení stereotypního sexu.

Dlouhodobě se zaměřujeme na vzdělávání v oblasti sexu. Otevíráme nová témata a podporujeme vás při řešení různých sexuálních problémů. Spolupracujeme s nejlepšími českými odborníky (lékaři, psychoterapeuti, odborníci na sexualitu, kouči), ale také s výzkumnými agenturami a neziskovými organizacemi.

Na letošním ročníku Pink EXPO spolupracujeme s Centrem Paraple a společností Freya. Část výtěžku z akce bude proto věnován na podporu jejich nové publikace.