Předprodej byl ukončen

Den dětí na Landeku
ZÁBAVNÍ PARK / Děti

Den dětí na Landeku

sobota 1. června od 10:00
Landek Park, Ostrava

O akci

Den dětí na Landeku

Přijďte se na Landek seznámit a pobavit s bytostmi z landeckých pověstí jako je landecká paní, landecký rytíř, ovčák a vodníci. Na několika stanovištích v Landek parku jsme si pro vás připravili speciální úkoly.

Když pak všechny jejich úkoly splníte, získáte svůj malý díl z bájného landeckého pokladu.

Jak bude akce probíhat

Na stanovišti u vstupní brány nebo v našem hlavním stanu u sportovního hřiště v Landek parku si zakoupíte vstupenku na akci, vstupné činí 100,- Kč na místě (75,- Kč v online předprodeji před akcí). Vstupné platí pouze děti, dospělí ne. Vstupenky následně vyměníte za barevný pásek Balónek, který si děti připevní na ruku. My tím tak bezpečně poznáme, že s námi dané dítě soutěží.

Dostanete také kartičku, na kterou budete sbírat razítka od landeckých bytostí. Razítka obdržíte na jednotlivých stanovištích za splnění úkolů. Pořadí plnění jednotlivých úkolů si můžete sami zvolit příp. si třeba mezi úkoly udělat přestávku na občerstvení apod. Úkoly budou vždy připraveny v několika úrovních obtížnosti, aby je mohly bez problémů plnit malé i velké děti. Jakmile budete mít na kartičce všechna razítka, přijdete si našeho hlavního stanu pro svou odměnu.

Celá akce probíhá od 10 do 16 hodin, délka programu je cca 60-90 minut dle rychlosti plnění úkolů. 

Už mám hotovo, co dál?

Pokud již máte všechno hotovo a vyzvedli jste si i svůj malý díl pokladu, máte možnost se volně zapojit do našich tvůrčích dílen u našeho hlavního stanu nebo se zabavit na dalších atrakcích v areálu Landek parku.

Více informací

Landek park Ostrava-Petřkovice

Celá naše akce probíhá v areálu Landek parku, vstupenky na akci můžete zakoupit na stanovišti za vstupní (vjezdovou) bránou do areálu nebo v našem hlavním stanu umístěného v areálu u sportovního hřiště.

Parkování

Počet parkovacích míst v areálu Landek parku je velmi omezený, při parkování prosím respektujte pokyny pracovníků bezpečnostní agentury Centr Group, kteří bude regulovat vjezd do areálu dle aktuálně volných míst. Děkujeme za pochopení.

Rádi bychom Vám proto doporučili parkování v nedalekém nákupním centru Outlet Arena Moravia, které je partnerem naší akce a nabízí dostatek místa na pohodlné zaparkování. Z Oulet Areny Moravia pak již pohodlně dojdete pěšky do areálu Landek parku (cca 600 m) a vyhnete se tak příp. dopravním zácpám.

Podrobné informace o akci zde