DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ @.hned
DIVADLO / Představení – Činohra

DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ @.hned

sobota 1. června od 19:30
Open air Na louce, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
Cena 350
konec prodeje 10 dní

O akci

Domácí@štěstí.hned

Manželství Diany a Huga je v krizi. Ona – marketingová ředitelka, on – umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on, ona vydělává. A nefunguje to.

Do jejich domácnosti vtrhne  hospodyně  Vilemína Gruntorádová, z agentury  Domácí  štěstí.

Okamžitě vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a ujme se, proti vůli všech, udělat vítr i v jejich vztahu. Dozvíme se, jak řešily krize v kuchyni a loži naše babičky. Jak dosáhnout slasti v oblasti lásky a jak tuto slast vyžadovat. 

Dozvíme se, že normální mužský chce, aby jeho žena stále stála za hřích a také to, že „politici žádné manželské štěstí nemají.“ A že dá-li že Pánbůh zdraví, i hříchy budou.Takových a dalších, léta prověřených pravd, se dozvíme desítky.Vilemína Gruntorádová  si ví rady v každé situaci až je někdy na zabití.

Komedie Jiřího Justa nakonec přinese nečekaný zvrat. Dejte si pozor, koho si pozvete do baráku.

V hlavní roli hospodyně Vilemíny  Gruntorádové exceluje herečka a malířka Iva Hüttnerová. Má za sebou množství výstav i filmových a divadelních rolí. V poslední  době jste  ji vídali coby paní Lepařovou  v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

 V roli manažerky a manželky Michaela Dolinová. V jaké roli se cítí líp?Herečka a moderátorka. Hraje v divadle Semafor, Metro a Broadway. Hrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Působila v TV Nova a  TV Barrandov.

Jako hudebník v domácnosti se představí David Suchařípa herec, kterého známe z mnoha televizních inscenací i seriálů. Působí v Divadle Semafor, Kalich a Palace.

Režii má Ondřej Kepka

Vystupující

Iva Hüttnerová (CZ) – web Michaela Dolinová (CZ) – web / fb / insta David Suchařípa (CZ) – web / web / insta

Pořadatel

Obec Konstantinovy Lázně